|   |  Genç Yapı Grubu Firması
Genç Yapı Grubu

Genç Yapı Grubu

  • Kuruluş Tarihi : 2002

  • Proje Sayısı : 3

Genç Yapı Grubu, konut, ofis ve residence projeleri, Genç Yapı Grubu hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Genç Yapı Grubu ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Genç Yapı Grubu Hakkında

Teknoloji, işgücü ve tecrübeyi en verimli şekilde birleştirerek çağdaş, estetik, kaliteli ve en önemlisi olan güvenlikli yapılar oluşturmayı kendine misyon edinen GENÇ YAPI GRUBU 2002 yılından bu yana İstanbul 'un muhtelif semtlerinde konut ve ticari projelere imza atmıştır.
 
Avukat, Mimar ve İnşaat Yüksek Mühendisi'nden oluşan yönetim kurulumuz konusunda eğitimli, deneyimli, prensip sahibi kalifiye personeliyle deprem tehlikesiyle karşı karşıya bulunan ülkemizdeki yapı stoğunun daha güvenli ve estetik bir hal alması için yola çıkmıştır.
 
GENÇ YAPI GRUBU teknolojik ve bilimsel gelişmeleri yakından takip ederek bu yenilikleri yeni projelerinde kullanıp her geçen gün daha güvenli ve konforlu yapılar ortaya çıkarmaktadır.
 
GENÇ YAPI GRUBU inşaa ettiği yapılarda görselliğe büyük önem vererek özellikle yeşile saygı ve çevreye uyumlu projeler üretmektedir.
 
GENÇ YAPI GRUBU insana ve çevreye saygılı anlayışı ve müşteri memnuniyetini hedef alan ve bu doğrultuda müşterilerine en iyi hizmeti sağlamayı politika edinmiş bir şirkettir.

Tel: 0216 574 5959
Fax: 0216 574 5978
Email: info@gencyapi.com.tr
Adres: 19 Mayıs Mah. Kadıpaşa Sok. Yeni Öztürk Aprt. No: 16 Daire: 5  İstanbul / Kadiköy

Genç Yapı Grubu Projeler Haritası

Genç Yapı Grubu Projeleri

Genç Yapı Grubu Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.