|   |  Genç Yapı İnşaat Firması
Genç Yapı İnşaat

Genç Yapı İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Genç Yapı İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Genç Yapı İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Genç Yapı İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Genç Yapı İnşaat Hakkında

Hizmet Anlayışımız

Genç Yapı İnşaat; proje, taahhüt, yapı denetim, proje yönetimi ve inşaat ile ilgili her konuda işin kontrolünü elinde tutan, küçük ve detaylı işler kadar büyük ölçekli projeleri de esnek organizasyon kabiliyeti sayesinde profesyonelce ve kolaylıkla yürütüp yöneten bir yapıya sahiptir. Marka, bu hizmet anlayışıyla tasarım devamlılığı sağlar.

Genç Yapı İnşaat, hizmet verirken iki önemli ilkeyi benimser: Firma, müşterilerinin gereksinimleri ile hedeflerini doğru olarak anlamakla işe başlar. Daha sonra müşteri memnuniyeti ile sürekliliği sağlayan özgün sistemiyle kapsamlı bir tasarım ve uygulama hizmeti verir.

Kaliteli hizmeti temel prensip olarak benimseyen, "müşteri memnuniyeti ve güveni" en önemli değerleri olarak koruyan; Genç Yapı İnşaat kuruluşundan bu yana "insana ve emeğe saygı" politikasına dayanan yönetim anlayışı ile, gerek taahhüt ederek yürüttüğü inşaat işleri ile gerekse ürettiği projeler ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir.

Genç Yapı İnşaat; alanında uzman, teknolojiyi yakından takip eden, eğitimli ve tecrübeli çalışan kadrosuyla, hayat verdiği yaşam alanlarında kullandığı özgün inşaat teknikleriyle sadece kaliteyi değil, güvenilirliği de kendisine prensip edinmiştir.. Genç Yapı İnşaat 'nın temel misyonu ise, teknolojiyi yakından takip ederek; güvenli ve kaliteli inşaaların yanısıra, insanlara yaşamaktan zevk alacakları ve huzurlu olacakları alanları sunmaktır.

Misyonumuz

Mühendislik ve mimarlık alanında en iyiyi üretmeye çalışmak ve bugünden geleceğe aktarabileceğimiz yüksek standartlara sahip yapılar tasarlamak... İnsan ile yaşayan ve gerektiğinde onun ihtiyaçlarına göre değişebilen, doğayla dost mekanlar kurgulayabilmenin öneminin bilincinde olarak tasarımlarımıza yön veriyoruz. Her çalışmayla artan heyecan ve kararlılığımızla, elde ettiğimiz deneyimlerimizi bir sonraki çalışmaya yansıtarak devamlı öğrenebilmek; bunun sonucunda da sürekli gelişmek ve her zaman dinamik kalmak bizim temel ilkemizdir.

Vizyonumuz

Geleneksel mimariden elde edilen deneyimleri analiz edip değerlendirerek modern mimariye aktarmak; çağdaş yaşamın gerektirdiği mekan kurgusu ve biçimlerini en iyi şekilde tasarlamak... Bu bize bugünün ve yarının ihtiyaçlarına cevap verebilecek, daha kalıcı ve estetik değerlerle yüksek yapılar yapma imkanı sağlamaktadır.

Tel: 0212 699 1213
Fax: 0212 620 0439
Email: info@gencyapiinsaat.com
Adres: Doğan Araslı Cad. İnönü Mah. Esenyurt Belediyesi Yanı Şelale Plaza Kat:3 No:39 İstanbul Esenyurt

Genç Yapı İnşaat Projeler Haritası

Genç Yapı İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.