|   |  Gençler Yapı Firması
Gençler Yapı

Gençler Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 3

Gençler Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Gençler Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Gençler Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Gençler Yapı Hakkında

20 yıl boyunca Fransa ve komşusu olan diğer AB ülkelerinde inşaat ve taahhüt işlerini zamanında ve en iyi şekilde tamamlayarak, edinilen deneyim ve bilgi birikimi ile Türkiye’ de yatırım yapmaya karar veren CAM kardeşler İzmir’ e yerleşerek 2004 yılında GENÇLER YAPI ve PROJE LİMİTED ŞİRKETİ’ ni kurmuşlardır. Kısa bir süre içerisinde önemli projelere imza atmışlardır. Bunlar KARŞIYAKA KARYA EVLERİ(300 Daire) plan proje ve ruhsat işlemleri, ayrıca dış cephe mantolama işleri, BORNOVA KARYA EVLERİ(72 Daire) 18 ay gibi sürede anahtar teslimi inşaatlar tamamlanmıştır. Panorama Smyrna (47 Daire) evleri 14 ay gibi kısa bir sürede tamamlanmıştır. Ayrıca  Güzelbahçe'de 60 Villanın imalatları devam etmekte olup %70 seviyesindedir.

Bayraklı Onur Mahallesinde 207 dairelik proje ve Urlada çok özel 9 villanın inşaatına başlanmıştır.

Avrupa’ da edinilen deneyim ve bilgi birikimi neticesinde alınan tüm taahhüt işlerini,  güven anlayışı ilkesiyle, profesyonel ekip ve ekipmanları ile her işin diğer işler için referans olacağını unutmadan kaliteli işçilik ile devam ettirerek müşterilerine vermiş oldukları zamanda teslim etmekteyiz.

Ayrıca halen devam eden ortaklıklarımız vardır. Bunlar AXİS CONCEPT (FRANSA)  ve konsorsiyum olarak yabancı ortağımız EUROPA İNŞAAT ile devam eden projelerimiz bulunmaktadır.

Tel: 0232 373 5596
Fax: 0232 339 8829
Email: info@gencleryapi.com
Adres: 234/1 Sokak.No:6 Özkanlar İzmir / Bornova

Gençler Yapı Projeler Haritası

Gençler Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.