|   |  GENER İnşaat Firması
GENER İnşaat

GENER İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 0

GENER İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, GENER İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve GENER İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

GENER İnşaat Hakkında

GENER İnşaat ve Yatırım San. Tic. A.Ş.

Biz kimiz ? Neye İnanırız ?

Taahhüt, mimari ve zemin güçlendirme hizmetlerinde 2000’in üzerinde mimari projeye imza atan GENYAP Mimarlık Mühendislik ve İnşaat Sanayi Ltd. Şti. farklı sektörlerde, 20 yıldan uzun süredir yürüttüğü faaliyetleriyle adından söz ettiren Erdem İnşaat Sanayi Ltd. Şti. ile birleşerek GENER İnşaat ve Yatırım San. Tic. A.Ş. çatısı altında prestij ve kaliteyi en üst düzeye çıkarabilmek ve sektörde imza niteliğinde projeler gerçekleştirmek vizyonu ile yoluna devam etmektedir.

GENER Şirketler Grubu olarak takip ettiğimiz temel ilkeler; teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek, müşterilere daha kaliteli hizmet sunmak, müşteri memnuniyetini artırmak, sektöre değer katmak ve kattığımız değeri sürekli artırmak ve bu zor zamanlarda ülkemiz ekonomisine olumlu katkıda bulunmaktır.

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

GENER İnşaat ayrıcalıklı ve keyifli yaşam alanlarını inşa etmeyi hedefler. Her zaman çevre ve doğaya saygıyı kendine görev edinmiştir ve sektördeki ilk gününden bu yana çalışan uzman kadrosu ile "görevimiz sizin memnuniyetiniz" sloganını benimsemiştir ve kendini sürekli bir şekilde yenilemektedir.

Neye inanırız ?

Yapılan her türlü işte tüm etik ve profesyonel prensiplere uyulması gerektiğine
Sektör içinde veya dışında firmamızın güvenilirliğinin en ön planda tutulması gerektiğine
Teslim koşulları ve zamanına her zaman uyulması gerektiğine
Karşılıklı saygı ve diyaloğa
Topluma ve çevreye karşı sorumluluğumuzun olduğuna

 

Müşterilerimizin Beklentilerini Karşılamak

Zamanında teslim, ekonomik fiyat politikası ve yüksek kalite standartları ile müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve aşmak.


Şeffaflık

Hesap verebilir, sorumluluk sahibi, her zaman açık, dürüst, her şeyden önce müşteri memnuniyetini el üstünde tutan, iç denetim kriterlerine sahip, bilgiyi doğru ve hızlı bir şekilde paylaşan bir şirket olmak.


Uzmanlık

Her zaman ana faaliyetlere odaklanarak uzmanlarla işbirliği yapmak (Konut İnşaası, Plazalar) Satış öncesi, teslimat öncesi, teslimat ve teslim sonrası aşamalarında gereken yüksek kalite standartlarını sağlamak için en uygun yönetim sistemlerini, toplam kalite yönetimini ve yönetim sistemlerini uygulamaktır.


Yenilik

Sektördeki ve dünyadaki yenilikleri (teknoloji, iş yöntemleri vb.) yakından takip eden, yeni hizmetler ve ürünler geliştiren, "yenilik" alanında en üst noktaya sahip olan ve "Herkes için teknoloji ve yenilik" ilkesini takip eden yaratıcı bir şirket olarak sektöründe yeni ufuklar açmak ve gereksinimleri önceden tespit ederek buna uygun çözümler geliştirmek.

Telefon: 0212 270 2270
Fax: 0212 294 4468
Email: info@wen.com.tr
Adres: Sanayi Mh. Tuna Cad. No:33, Levent - İSTANBUL

GENER İnşaat Projeler Haritası

GENER İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.