|   |  Gergül inşaat Firması
Gergül inşaat

Gergül inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1991

  • Proje Sayısı : 5

Gergül inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Gergül inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Gergül inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Gergül inşaat Hakkında

Müşterilerine huzurlu, güvenli, çağdaş mekanlar sunmak amacını ilke edinen Gergül İnşaat; faaliyetlerine 1991 yılında başlamıştır.

Kurucusu Abdulkadir Gültekin'in liderliğinde, bünyesinde oluşturduğu tecrübeli teknik kadrosu ile çalışmalarını sürdüren Gergül İnşaat, faaliyetlerine başladığı ilk günden beri kalitesinden ödün vermeyerek, gelişmesini hızla sürdürmüştür.

Doğruluk, Dürüstlük ve açıklık ilkelerini benimseyerek; müşterileri için en doğru çözümleri üreterek, modern çağımızın ihtiyaçlarına karşılık verebilecek en doğru çözümleri sunmaktadır.

Gerek konut, gerekse iş alanları için; konforlu ve kaliteli inşaat dendiğinde tercih edilen isimlerin başında yer alan Gergül İnşaat; müşterilerinin talepleri ile de orantılı olarak, çok sayıda projeye imza atmıştır.

Merkezi İzmir Karşıyakada bulunan Gergül İnşaat; bugün modern çağın tasarım ve teknolojilerinden yararlanarak, ulusal alanda büyük projelere imza atmaktadır

Amacımız; müşterilerimize en doğru çözümü, en doğru kaynakla, en doğru şekilde sunmaktır.

MİSYON

Sürdürülebilir yaşam kalitesi bilincini yükseltmek amacı ile sosyal, çevresel ve toplumsal ortam ve şartların oluşmasına yönelik katma değer sağlamak.

VİZYON

Gergül İnşaat değişen ve gelişen müşteri beklentilerini göz önünde bulundurarak; bilgi ve deneyimi ile insan, hizmet ve ürün kalitesine yatırım yapmayı; faaliyet alanında gelecekte de Türkiye’nin önde gelen firmalarından olmayı amaçlamıştır.

Tel: 0232 324 5256
Fax: 0232 324 5266
Email: info@mavisehirmodern.com
Adres: Cahar Dudayev Bulvarı No:64/1 (Bilim Müzesi Karşısı) İzmir / Karşıyaka

Gergül inşaat Projeler Haritası

Gergül inşaat Projeleri

Gergül inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.