|   |  Gezmişler inşaat Firması
Gezmişler inşaat

Gezmişler inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1981

  • Proje Sayısı : 2

Gezmişler inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Gezmişler inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Gezmişler inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Gezmişler inşaat Hakkında

15 Ocak 1981 yılından bu yana inşaat alanında faaliyet gösteren firmamız, bir aile şirketi olarak kurulduktan sonra 2001 yılında limited şirkete dönüşmüştür. Giresun'un çeşitli ilçelerinde ve diğer illerde süratli, kaliteli ve sağlam bir çok inşaat yapım işi tarafımızca üstün başarılarla tamamlanmıştır.
 
Firmamızda gerek ortak olarak, gerekse kadrolu bir çok inşaat mühendisi ve mimar çalışmaktadır. Yaptığımız işler şantiye şefi usulü ile yapılıyor olup mutlak suretle yapım işi teknik elemanlarla yürütülmektedir.
 
Kuruluşumuzdan bu yana (2015 yılı) geçen 34 yıllık zaman dilimi içinde yapmış olduğumuz işlerin bazılarına ait, görüntü ve bilgiler web sayfamızın referanslar bölümünde bilgilerinize sunulmuştur. Firmamız bu zamana kadar yaklaşık olarak; 2500 adet konut, 3 adet fabrika, 1 adet özel okul, 1 adet iş merkezi, 1 adet benzin istasyonu, çeşitli harfiyat, çevre düzenleme ve peyzaj işlerinin yapımını üstlenmiş ve çoğunu zamanından önce başarıyla bitirerek teslim etmiştir. Yaklaşık 500 adet konut işi de halen planlama, projelendirme veya yapım aşamasındadır. Bugüne kadar yapılan işlerin toplam metrajı yaklaşık olarak 500 bin m2, toplam bedeli ise yaklaşık olarak 150 milyon USD civarındadır.
 
Bu zamana kadar firmamız ve yetkilileri çeşitli defalar Giresun vergi rekortmenliği sıralamasında ilk sıralarda yer almıştır. Saygılarımızla

Tel: 0454 216 7126
Fax: 0454 214 1870
Email: info@gezmisler.com.tr
Adres: Hacı Miktat Mahallesi Satım Sokak Dervişoğlu İş Merkezi No:16 Kat:3 Fındık Pazarı - Giresun 

Gezmişler inşaat Projeler Haritası

Gezmişler inşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.