|   |   |  GİSP Yeni Yönetim Kurulu Göreve Başladı

GİSP Yeni Yönetim Kurulu Göreve Başladı

Gayrimenkul sektörünü geliştirmeye yönelik somut adımlar atılması amacıyla kurulan GİSP (Gayrimenkul İçin Strateji Platformu), Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda yeni yönetim belirlendi.

GİSP Yeni Yönetim Kurulu Göreve Başladı

Bosphorus Investments Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Şehir Plancısı Hakan Gümüş yeniden Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçildi.

Gayrimenkul alanındaki tartışma ortamına katkı ve sektörü geliştirmeye yönelik somut sonuçlar üretilmesini sağlamak amacıyla 2012 yılından beri faaliyet gösteren GİSP (Gayrimenkul için Strateji Platformu) yeni dönemine hızlı başladı.

GİSP Genel Merkezi’nde gerçekleşen Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda yeni yönetim kurulu belirlendi. 2016 yılından beri GİSP Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Bosphorus Investments Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Şehir Plancısı Hakan Gümüş yeniden Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi. Toplantıda, Füsun Yılmaz Phillipson (FYP Proje Geliştirme Satış ve Pazarlama, Yönetim Kurulu Başkanı) / GİSP Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı; Deniz Şahinkaya (Monetise Real Estate Solutions Yönetim Kurulu Başkanı) / Genel Sekreteri seçildi.

Yeni Yönetim Kurulu üyeleri ise şu şekilde;

Av. Nazım Olcay Kurt (Hergüner Bilgen Özeke Avukatlık Partneri)

İlkin Karataş (Salt İletişim Grup Yönetim Kurulu Başkanı)

Mehmet Ersül (Assan Gayrimenkul İş Geliştirme Direktörü)

Serdar Çetin (Kapital Gayrimenkul Genel Koordinatörü)

Mustafa Akdoğan (TURKCELL Gayrimenkul Müdürü)

Nihan G.Karahanoğlu (Servotel Yönetim Kurulu Üyesi)

GİSP’in geçmiş dönem çalışmalarının da değerlendirildiği toplantıda, hem sektörün içinden geçtiği döneme ilişkin çözüm önerileri masaya yatırıldı. GİSP’in önümüzdeki dönem gündeminde; yeni yuvarlak masa toplantıları, GİSP Gayrimenkul Geliştirme Sertifika Programı, GİSP İzmir, Ankara, Antalya, vb. şube çalışmaları  ve GENÇ GİSP ekibinin geliştirilmesi için üniversite sunumları olacak.

Şirket Haberleri

Etiketler

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

 • Nef’ten toplam 368 Milyon TL tahvil ödemesi
  Nef’ten toplam 368 Milyon TL tahvil ödemesi

  Toplam konut satış tutarında son 4 senenin lideri olan Nef, 50 Milyon TL tutarındaki tahvilin 8. ve son kupon ödemesini gerçekleştirildiğini Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirdi.

 • Folkart altın lig’te
  Folkart altın lig’te

  Türkiye ekonomisine ve sosyal yaşama en çok fayda sağlayan kurum ve markalar, bilimsel bir araştırma ile derecelendirildi.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.