|   |  Global Gayrimenkul- A3 inşaat Firması
Global Gayrimenkul- A3 inşaat

Global Gayrimenkul- A3 inşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Global Gayrimenkul- A3 inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Global Gayrimenkul- A3 inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Global Gayrimenkul- A3 inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Global Gayrimenkul- A3 inşaat Hakkında

Günümüzde Dünyada ve Türkiye'deki inşaat sektörünün geldiği boyut zorunlu yapısal değişimleri beraberinde getirmiştir. Bu perspektif gerçekliği ve yılların getirmiş olduğu tecrübe ile yeni yapılanmaların oluşumu  kaçınılmazdır. 
Elimizdeki özenle seçilmiş lokasyonlardaki gayrimenkuller, geliştirilerek yeni bir anlayış ile projelendirilmiştir.Yılların içinde oluşan tecrübeli uygulama ve yapım ekipleri ile gerek yurtiçi ve yurt dışı finans kaynakları ve gerekse özkaynaklar bu değişimin ilk habercileri olmuş ve kısa bir sürede Gayrimenkul Yatırım Ortaklığına dönüşmesi düşünülen "Global gayrimenkul geliştirme" yapılanmasının ilk oluşumu başlamıştır.

Bu sürecin ilk pilot uygulaması 2 etaptan oluşan 1. Etabı 135 konutluk "VADİ EVLERİ" dir. Bu pilot uygulama halen imar ve projelendirme aşamasındaki 250 - 300 konutluk 2. Etap ile devam edecektir. Bu pilot uygulamalar da; Gayrimenkul üretim - geliştirme - projelendirme - üretim ve uygulama - pazarlama ve satış - kurumsal kimlik süreçleri, deneme ve uygulamaları gerçekleştirilecek ve tamamlanacaktır.

Ana uygulamalar ise 2013'ün son periyodunda başlanması düşünülen ön sözleşmeleri  yapılmış, avan projeleri tamamlanan / çalışılan konut, AVM villa gibi çeşitlilikler ile devam edecektir.

Tel: 0532 111 8234
Fax: 
Email: info@sokevadievleri.net
Adres: Söke Çevreyolu Aydın / Söke

Global Gayrimenkul- A3 inşaat Projeler Haritası

Global Gayrimenkul- A3 inşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.