|   |  GLR Yapı Firması
GLR Yapı

GLR Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

GLR Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, GLR Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve GLR Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

GLR Yapı Hakkında

Uzun yıllardır yapı sektöründe faaliyet göstererek kurumsallaşan GLR Yapı, yaşam standartlarını yükselten yapılarıyla kent dokusunun tüm değerlerini koruyarak ilerlemeyi ilke edinen bir vizyona sahiptir. Şirket prensiplerinden taviz vermeyerek; daima trend yaratan yapı markaları oluşturmayı amaçlamaktadır.
 
Üstlendiği ve üstleneceği tüm projeleriyle yatırım alanlarında fark yaratarak markalaşma yolunda ilerleyen GLR Yapı, yenilikçi tasarımlarıyla özel ve kamusal yaşam projeleri oluşturmaktadır. Konut, villa, iş merkezi ve AVM projeleriyle kurduğu modern yaşamlarda, mimari bir uygarlığın temsilcisi olmaktadır.
 
Tüm yapılarının mimari çizgisini, fonksiyonelliği ve özgünlüğü ön planda tutarak belirleyen GLR Yapı, böylece evrensel yaşam tarzının da ifadesi olmaktadır. Bugüne kadar gerçekleştirdiği güçlü referansları; yenilikçi, sürdürülebilir, kalite ve güven temelleri üzerine kurduğu yönetim anlayışının temsilidir. 
 
Kurulduğu günden bu yana teknolojiyi maksimum düzeyde kullandığı projelerini söz verdiği gibi zamanında ve kusursuz teslim etmenin gücüyle, yüksek yatırımcı memnuniyetini sağlamaktadır. 
 
Başta bulunduğu bölgenin tarihsel ve kültürel yapısına uygun yapı projeleriyle tanınan GLR Yapı; tecrübesi, asla değişmeyen değerleri ve yapı sektörünün yenilenmesine fayda sağlayan projeleriyle büyümesini sürdürecektir.
 
VİZYON
Faaliyet gösterdiği her alanda farklılıklarıyla akla gelen ilk marka olmak.
 
MİSYON
İnsanların hak ettiği koşullara beklemeden ve kolay ulaşabilmeleri için, güçlü ve deneyimli alt yapımızla, kaynakları etkin kullanarak, ekonomik, nitelikli ve değer kazandıran yapılar inşa ediyoruz.
 
KALİTE POLİTİKASI
ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uygun olarak sistemimizi sürdürmek ve sürekli iyileştirmek.
Kalitenin sürekli olmasını sağlayarak, müşteri tatmini ve isteği doğrultusunda uygun ürünü gerçekleştirmek ve zamanında teslim etmek.
Maliyetlerin azaltılması ve ürün kalitesinin sürekli iyileştirilmesi çalışmalarına tüm personelin katkısını sağlamak.
Tüm çalışanların eğitimini sürekli hale getirmek, eğitim programlarını düzenlemek ve istikrarını korumak.
Çalıştığımız çevreyi korumak, kaynaklarımızı en az fire oluşturacak şekilde kullanmak.
Yaptığımız her işin ilk seferde, sürekli ve doğru yapılmasını sağlamak.
Uluslararası standartlara ve yasal şartlara uygun olarak çalışmak.

 

Tel: 0242 313 0339
Fax: 0242 313 1538
Email: info@glryapi.com.tr
Adres: Kırcami Mahallesi Perge Bulvarı Şerife Kahraman İş Merkezi 87/A Blok 20 Antalya / Muratpaşa

GLR Yapı Projeler Haritası

GLR Yapı Projeleri

GLR Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.