|   |   | 

Gmail’de İstenmeyen Mailler Nasıl Engellenir?

Gmail hesabımızda, istemediğimiz kişilerden veya firmalardan gelen mailleri nasıl engelleyebiliriz?

Gmail’de İstenmeyen Mailler Nasıl Engellenir?

Gmail kullananlar bilir ki bazı mailler can sıkıcıdır. Bunlar reklam mailleri olabilir, istemediğimiz kişilerden gelen mailler olabilir. Biz bunları bazen görmek istemeyebiliriz, fakat nasıl engelleyeceğimizi de bilemeyebiliriz.

İstemediğimiz bu maillerden kurtulmak için öncelikle Gmail hesabımıza giriş yaptıktan sonra karşımıza çıkan sayfanın sağ üstünde bulunan çark işaretine (ayarlar) tıklıyoruz. Ardından yine Ayarlar’a tıklayıp, “Filtreler” sekmesini seçiyoruz. Filtreler sayfasında “yeni filtre oluştur” butonuna tıklıyoruz. Bu sayfada “Gönderen” bölümüne maillerini almak istemediğimiz kişinin mail adresini yazıyoruz. Ardından “Bu arama ile filtre oluştur” butonuna tıklıyoruz ve bu kişiden gelen mailler ile ilgili ne yapmak istediğimizi seçiyoruz, ardından “Filtre Oluştur” butonuna tıklıyoruz. Dilerseniz “sil” yazısını seçerek bu kişiden gelen mailleri otomatik olarak silebilirsiniz ve bu sayede istenmeyen maillerden zahmetsizce kurtulabilirsiniz.

Teknoloji-İnternet Haberleri

Teknoloji-İnternet Kategorisindeki diğer haberler

 • Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı
  Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı

  Avrupa Uzay Ajansı (ESA) projesindeki bilim adamları Rossetta uzay aracının, kuyruklu yıldız üzerine “Philae” adlı bir “konduyu” bıraktığını ve 7 saatlik indirme görevinin başladığını belirtti.

 • BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…
  BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…

  ang & Olufsen’in kaliteli ve etkileyici bir ses performansı sunan BeoPlay serisinin ilk Bluetooth bağlantılı hoparlörü BeoPlay A2, çığır açan 360 derece sesi, incelikli yalın tasarımı ve rakipsiz 24 saatlik batarya ömrü ile fark yaratacak.

 • iPhone'lara Zarar Veren Virüs!
  iPhone'lara Zarar Veren Virüs!

  iPhone kullanıcıları genelde virüs ve kötü niyetli programlardan etkilenmez ama Wirelurker isimli bir yazılım tehlike çanları çaldırıyor.

 • Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor
  Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor

  MADRİD (MarketWatch) Daha fazla sürücüyü elektrikli arabalarının direksiyonlarının başına geçirmek isteyen Tesla Motors Inc. leasing anlaşmalarına “mutluluk garantisi” getiriyor.

 • Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı
  Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı

  Serinin takipçileri ve FPS oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Far Cry 4'ün çıkışına yaklaşık iki hafta süre kala oyunun TV reklamı yayınlandı.

 • İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!
  İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!

  İstek dışı SMS’lerin sayılarını azaltmak için yeni ceza uygulamaları da gündemde. Ancak istek dışı SMS’lerden kurtulmak için sizin de yapabilecekleriniz var.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer