|   |  GN İnşaat Firması
GN İnşaat

GN İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2008

  • Proje Sayısı : 1

GN İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, GN İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve GN İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

GN İnşaat Hakkında

GN İnşaat Hakkında

2008 yılında ısı yalıtımı uygulamaları başta olmak üzere faaliyetlerini sürdürmek üzere kurulan, sağladığı yenilikçi çözümler ve sektöre getirdiği güçlü altyapı sistemleriyle müşterilerinde güven uyandıran GNYAPI ’nın yeni markası GN İnşaat, 2013 yılından itibaren gündeme gelen kentsel dönüşüm projelerinde rol almaya başlamış ve benimsediği yenilikçi kimliği ile birçok başarılı projeye imza atarak evlerini güvenilir bir markaya emanet etmek isteyen bilinçli tüketicilere adını duyurmayı başarmıştır.

Çalışmalarını, yapı sektöründe yarattığı “güven” olgusunu inşaat sektörüne de taşımak doğrultusunda yürüten GN İnşaat, fark yaratmak hedefiyle bir araya getirdiği mimar ve mühendis kadrosu ile güvenilir projeler taahhüt eder ve sektördeki geleneksel iş yapış biçimlerine karşı, kendisini müşterilerinin istek ve arzularını geliştirmeye çalışarak insanların en önemli korunakları olan evlerini daha korunaklı ve modern yapılara dönüştürür. 

GN İnşaat, tüketicilerin seçim yapmakta zorlandığı kentsel dönüşüm sürecinin rekabet ortamında iştirak ettiği bütün projelerde, dokunduğu tüm binalara değer katmayı birinci önceliği olarak görür.

Vizyon - Misyon

Vizyonumuz

Her adımı ile mükemmeli arayarak imkânsızı başaran, başarısını tüm paydaşlarının sevgisi ve inancı ile büyüten lider marka olmak.

Misyonumuz

Güven ve kalite odaklı yenilikçi bakış açısı ile;

Süreci iyileştirmeye adanmış çalışanlarıyla, 
Müşteri beklentilerini memnuniyete taşır, 
Tüm paydaşlarca takdir edilen hevesiyle öğrenmeyi taahhüt ederek, 
Sosyal sorumluluk bilinci ve yaşam kalitesini yükseltmek için çevresine değer katar.

Değerlerimiz

 Saygı
 Birlik
 Sürekli Gelişim 
 Fark yaratmak
 Takdir
 Çevreye Duyarlılık

GN'de Yaşam

Biz Kimiz

Biz GN' lileriz...!
                                                                                                                                                                                  
"Güven Vermek" ana ilkesi ile çalışıyoruz.

Yaptığımız her işte "Fark Oluşturmak" en önemli motivasyon kaynağımız.

Bulunduğumuz sektördeki sürekli liderliğimizi "Yenilikçi ve Gelişim Odaklı Olmak" yaklaşımımıza borçluyuz. 

Biz farklıyız, bu farkı ise işimize; "Sıra dışı Olmak ve Ezberleri Bozmak" yaklaşımı ile yansıtıyoruz.

Müşterilerimiz varlığımızın ana kaynağıdır. İşte bu bilinçle, iç ve dış müşterilerimize "Çözüm Odaklı Olmak" vazgeçilmezimizdir.

Birbirimizi eleştiririz; bunun bizi geliştiren ana unsur olduğuna inanıyoruz. Ancak, eleştirilerimiz "Saygı" çerçevesindedir ve tabii ki "Takdir Etmek" i de ihmal etmeyiz.

İyi ki Doğdun:
GNGRUP Ailesi özeldir. Aile fertlerimiz, bizim için de anlamlı olan doğum günlerine özel olarak 1 gün izinlidir ve her yıl adına, "Hatıra Ormanımızda" bir fidan dikilir.

Avans:
Çalışanlarımızın tercihlerine göre; nakit akışlarını yönetebilmeleri için, ay ortasında maaşlarının belirlenen bir kısmını avans olarak alabilmelerine imkan tanıyoruz.

Geleneksel GN' liler Organizasyonları:
Her yıl belirli periyotlarla düzenlediğimiz BİZ’ e özel organizasyonlarımız vardır. Bunların bir kısmında ailelerimizi de dahil ederek GN Ailesini tamamlarız. 

Her yıl düzenlediğimiz «Geleneksel GNGRUP Çalışanları Organizasyonu» vazgeçilmezimizdir. 
Tüm GN Ailesi bir arada, bir hafta sonu tatili yaparız.  Özel turnuvalar, organizasyona özel yarışmalar, ödüller ve birlikte olmanın, paylaşmanın güzelliğini yaşıyoruz.

Birbirimize bağlılık GeN’ imizde var…

GeN, biz GN’ lilerin; İnsan Kaynakları fonksiyonlarındaki bireysel işlevlerini yürütüp, takip edebilecekleri, aynı zamanda da serbest sosyal paylaşımlarını yapabildikleri bir web platformudur.

GeN kullanıcısı olmanın ön koşulu; bir GN’ li olmaktır…

GN Gönüllüleri
GN Toplum Gönüllüleri:

GNGRUP çalışanlarından oluşan "GN Sosyal Sorumluluk Kulübü", Kurumumuzun topluma katkı ilkesini çalışanlar düzeyinde yaygınlaştırmak, bilgi, beceri ve deneyimlerinin topluma ulaşmasını sağlamak amacıyla bir araya gelen gönüllü bir çalışma grubudur.
 
"Sen olmadan bir eksiğiz" sloganıyla çalışmalarını sürdüren GN Sosyal Sorumluluk Kulübü; eğitim, sağlık, çocuklar ve çevre alanlarındaki sosyal sorumluluk projelerinin planlama ve organizasyonunu, proje liderleri ve ekipleri aracılığıyla hayata geçiriyor.

GN Sosyal Aktivite Kulübü:
Genç ve dinamik bir kadro ile faaliyet gösteren GNGRUP bünyesinde; sosyalleşme, iş ortamı dışındaki etkinlik ve faaliyetlere öncülük etmeye gönüllü bir grup gönüllü arkadaşımızın oluşturduğu kulübüz. 

İş ortamı dışında zaman geçirmeye istekli çalışma arkadaşlarımız için özel etkinliklerin planlama ve organizasyonunu, proje liderleri ve ekipleri aracılığıyla hayata geçiriyor.

Telefon: 444 46 97
Telefon: 0216 475 1241
Fax: 0216 475 1242
Email: info@gninsaat.com.tr
Adres: Bağlarbaşı Mh. Kumru Sk. Evran İş Merkezi No:18/4 E5 Üstü Maltepe / İstanbul

GN İnşaat Projeler Haritası

GN İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.