|   |  Gököz İnşaat Firması
Gököz İnşaat

Gököz İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2008

  • Proje Sayısı : 1

Gököz İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Gököz İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Gököz İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Gököz İnşaat Hakkında

GÖKÖZ İNŞAAT

2008 yılından beridir güçlü ve genç kadrosu ile , geleceğe dönük ve yaşama değer katacak projeler üreten bir firmadır. Firmanın Amacı , şehrin içerisinde modern ulaşılabilir , her türlü ihtiyaca yönelik cevap verebilen yenilenmiş konutlar üretmektir.

Güvene dayalı kat ettiği yolunda, Kadıköy Moda,Caferağa , Osmanağa bölgesini hedef almış . Butik olarak inşa edilen bu konutlar eski kullanım ömrü geçmiş konutları kentsel dönüşüm yapılanması ışığında , kimseyi mağdur etmeden tamamlamış, teslim etmiştir .

Herkesin ihtiyacını karşılayarak , teslim edilen her binanın yıllarca yeni kalması ve geçmiş sorunlarını tekrarlamaması için Şehir Evleri konseptini ortaya çıkarmış , Bu konsept ile, güvenlik , temizlik, vale profesyonel bina yönetim sistemi gibi hayati ihtiyaçlarını tamamlanan her binanın kullanımı için hizmete sunmuştur.

Gököz İnşaat Şehir Evleri konutlarının şehrin tam merkezinde yer alması nedeni ile Türkiye ortalamasının çok üzerinde bir değer artışı ve kazanç sağladı . Marka için yapılan yeni yatırımlar ve deneyimli kadrosu ile , her yeni binada daha da perçinlemeyi başarmıştır. 

Firmanın amacı; Dinamizmi daha da güçlendirerek budeğerli şehire ve sakinlerine ,güvenilir yarınlar sunmak için çalışmaktadır.

Telefon: 0216 414 4545
Telefon: 0537 461 3369
Fax: 0216 414 4546
Email: gokhan@gokozinsaat.com
Adres: Caferağa Mahallesi Mühürdar Caddesi 101/B Kadıköy/Moda/İstanbul

Gököz İnşaat Projeler Haritası

Gököz İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.