|   |  Göktuğ Yatırım Firması
Göktuğ Yatırım

Göktuğ Yatırım

  • Kuruluş Tarihi : 1990

  • Proje Sayısı : 1

Göktuğ Yatırım, konut, ofis ve residence projeleri, Göktuğ Yatırım hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Göktuğ Yatırım ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Göktuğ Yatırım Hakkında

Ülkemizde devlet kontrollü kapalı ekonomiden serbest piyasa ekonomisine geçiş kararları olarak bilinen 24 Ocak 1980 ekonomik kararları GÖKTUĞ GRUBU'nun kuruluş ve ilk büyüme dönemlerini büyük ölçüde şekillendirmiştir.


İlk olarak 1980 yılında İstanbul'da GÖKTUĞ DIŞ TİCARET kurulmuş daha sonra bunu 1983 yılı başlarında GÖKTUĞ BRODE ve TEKSTİL imalat firmasının kuruluşu izlemiştir.


24 Ağustos 1989'da gerçekleşen birleşme sonucunda GÖKTUĞ TEKSTİL FABRİKALARI SAN. ve TİC. A.Ş. ülkemizin en yüksek kapasiteli Nakış ve Konfeksiyon Ev Tekstil ürünleri fabrikaları olarak ortaya çıkmıştır.


Bu dönemde tüm Tekstil imalat üniteleri Bursa'da bulunan gurup İstanbul'da Sultanhamam adı ile bilinen Tekstil Ticaret Merkezinde Ticaret birimleri oluşturmuştur.


1990 yılında Göktuğ İnşaat Turizm ve Yatırım Şirketi ile özel maksatlı ticari yapılar inşa etmeye başlayan GÖKTUĞ GURUBU Bursa'da TOWER PLAZA adlı Alışveriş, Eğlence ve Hotel inşaatını gerçekleştirmiştir.


Türkiye ekonomisinin gelişmesine paralel olarak GÖKTUĞ GURUBU bünyesindeki şirketlerde büyümelerini sürdürmüş ve sırası ile Temmuz 1992 yılında GÖKTUĞ ELEKTRONİK A.Ş. ile Media sektörüne girilmiştir. Türkiye'mizin her yerinde ve birçok komşu ülkede izlenebilen FLASH TV Ulusal Televizyon kanalı böylece hayat bulmuştur.


GÖKTUĞ EĞLENCE MERKEZLERİ A.Ş. adlı şirketimiz ise TOWER PLAZA bünyesindeki aile eğlence merkezinin işletmesini üstlenmek üzere 1999 yılında kurulmuştur. 
GÖKTUĞ GRUBU merkezi Amerika'da bulunan Uluslararası Eğlence Parkları Birliği (IAAPA) üyesidir. 

Tel: 0212 256 8282
Fax: 0212 254 1101
Email: info@goktuginvestment.com
Adres: Catmamescit Mah. Tepebası Cad. Elektrik Sok. No.11 İstanbul / Adalar

Göktuğ Yatırım Projeler Haritası

Göktuğ Yatırım Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.