|   |   | 

Golf Sahasına Lg Imzasını Attı!

LG Electronics, dış mekan aydınlatma projelerine tüm hızıyla devam ediyor. Antalya Carya Golf Club, LG Electronics ile 24 saat aralıksız golf oynanabilecek aydınlık bir tesise kavuştu.

Golf Sahasına Lg Imzasını Attı!

Dış mekan aydınlatma alanında LG Electronics teknolojisini kullanan tesislere bir yenisi daha eklendi. Antalya Belek’te faaliyet gösteren Carya Golf Club, LG Electronics tarafından gerçekleştirilen golf sahası aydınlatma projesiyle birlikte Avrupa’nın ilk ve tek projektör aydınlatmalı golf sahası oldu. Golf sahasının aydınlatmasında kullanılan LG Electronics’in yüksek verimli, tam spektrumlu PLS aydınlatma sistemleri sayesinde 72 par ve 7186 metrelik oyun alanı 24 saat hizmet verebilecek hale getirildi.

PLS teknolojisi 20 bin saatten fazla ilk parlaklığını koruyor

LG Electronics, yenilikçi ve farklılaştırılmış PLS teknolojisi ile dünyanın ilk plazma indüksiyon aydınlatma sistemini sunuyor. LG Electronics Plazma İndüksiyon Aydınlatma Sistemleri güneş ışığına en yakın ışığı sağlıyor. Mikrodalga teknolojisini kullanarak üretilen güçlü elektrik alanında uygulanan Plazma indüksiyonu ile birlikte sürekli ışık sağlanıyor. PLS sistemler elektrot içermediğinden dolayı 20 bin saatten fazla bir süre başlangıçtaki parlaklığını koruyor. Bu sayede özellikle olimpik stadyum aydınlatması, spor salonu (basketbol, voleybol, futbol) golf sahası ve kayak merkezi gibi yüksek aydınlatma düzeylerinde ihtiyaç duyulan uygun çözümleri sunuyor.


Teknoloji-İnternet Haberleri

Teknoloji-İnternet Kategorisindeki diğer haberler

 • Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı
  Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı

  Avrupa Uzay Ajansı (ESA) projesindeki bilim adamları Rossetta uzay aracının, kuyruklu yıldız üzerine “Philae” adlı bir “konduyu” bıraktığını ve 7 saatlik indirme görevinin başladığını belirtti.

 • BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…
  BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…

  ang & Olufsen’in kaliteli ve etkileyici bir ses performansı sunan BeoPlay serisinin ilk Bluetooth bağlantılı hoparlörü BeoPlay A2, çığır açan 360 derece sesi, incelikli yalın tasarımı ve rakipsiz 24 saatlik batarya ömrü ile fark yaratacak.

 • iPhone'lara Zarar Veren Virüs!
  iPhone'lara Zarar Veren Virüs!

  iPhone kullanıcıları genelde virüs ve kötü niyetli programlardan etkilenmez ama Wirelurker isimli bir yazılım tehlike çanları çaldırıyor.

 • Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor
  Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor

  MADRİD (MarketWatch) Daha fazla sürücüyü elektrikli arabalarının direksiyonlarının başına geçirmek isteyen Tesla Motors Inc. leasing anlaşmalarına “mutluluk garantisi” getiriyor.

 • Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı
  Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı

  Serinin takipçileri ve FPS oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Far Cry 4'ün çıkışına yaklaşık iki hafta süre kala oyunun TV reklamı yayınlandı.

 • İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!
  İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!

  İstek dışı SMS’lerin sayılarını azaltmak için yeni ceza uygulamaları da gündemde. Ancak istek dışı SMS’lerden kurtulmak için sizin de yapabilecekleriniz var.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer