|   |   | 

Google, Android'in Eksiklerini Tamamlıyor!

Google, Android'in eksik kalan yanlarını tamamlamak için bir kez daha elini cebine attı!

Google, Android'in Eksiklerini Tamamlıyor!

Google, Android ve iOS işletim sistemli cihazlar için bulut tabanlı kurumsal cihaz yönetimi uygulaması geliştiren Divide'ı bünyesine kattı.

Divide kendi sitesinden Google'ın Android ekibine katıldığını duyurdu. Artık Divide, "İnsanlara en iyi mobil iş deneyimini yasatmak" olan kurulum amacını Android için sürdürecek. Satın almanın fiyat detayları ise açıklanmadı.

Google'ın bu satın alma ile güvenlik kuşkusunu yenmeyi ve Android sisteminde bulunan kurumsal eksiklikleri kapatmayı amaçlamış olduğu kesin. Kısacası artık kullanıcılar kendi bireysel Android cihazlarını resmi Google servisi ile kurumsal bir cihaza çevirebilecekler.

BlackBerry, BES (BlackBerry Kurumsal Sunucu) ile başlangıçtan beri kendi kurumsal yönetim sistemine sahip. Microsoft ise benzer sistemi mobil işletim sistemi olan Windows Phone'a 8.1 güncellemesi ile birlikte sunacak. Divide'ın Google'a katılması, Android cihazları kurumsal cihaz olarak kullanmak isteyen şirketler ve kullanıcılar için sevindirici bir haber. chip.com.tr

Teknoloji-İnternet Haberleri

Teknoloji-İnternet Kategorisindeki diğer haberler

 • Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı
  Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı

  Avrupa Uzay Ajansı (ESA) projesindeki bilim adamları Rossetta uzay aracının, kuyruklu yıldız üzerine “Philae” adlı bir “konduyu” bıraktığını ve 7 saatlik indirme görevinin başladığını belirtti.

 • BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…
  BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…

  ang & Olufsen’in kaliteli ve etkileyici bir ses performansı sunan BeoPlay serisinin ilk Bluetooth bağlantılı hoparlörü BeoPlay A2, çığır açan 360 derece sesi, incelikli yalın tasarımı ve rakipsiz 24 saatlik batarya ömrü ile fark yaratacak.

 • iPhone'lara Zarar Veren Virüs!
  iPhone'lara Zarar Veren Virüs!

  iPhone kullanıcıları genelde virüs ve kötü niyetli programlardan etkilenmez ama Wirelurker isimli bir yazılım tehlike çanları çaldırıyor.

 • Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor
  Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor

  MADRİD (MarketWatch) Daha fazla sürücüyü elektrikli arabalarının direksiyonlarının başına geçirmek isteyen Tesla Motors Inc. leasing anlaşmalarına “mutluluk garantisi” getiriyor.

 • Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı
  Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı

  Serinin takipçileri ve FPS oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Far Cry 4'ün çıkışına yaklaşık iki hafta süre kala oyunun TV reklamı yayınlandı.

 • İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!
  İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!

  İstek dışı SMS’lerin sayılarını azaltmak için yeni ceza uygulamaları da gündemde. Ancak istek dışı SMS’lerden kurtulmak için sizin de yapabilecekleriniz var.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer