|   |   | 

Google Glass'tan Muhteşem Yenilik!

Teknoloji hayatımıza her gün bir yenilik katarken bu yenilikler bizleri hem şaşırtmayı hem de hayatımızı kolaylaştırmayı başarıyor.

Google Glass'tan Muhteşem Yenilik!

Google, giyilebilir teknoloji ürünleri konusunda attığı emin ve etkileyici adımlarla bizleri şaşırtmayı başarırken en gözde giyilebilir teknoloji ürünlerinden biri olan google glass ile öyle bir şey yapıldı ki görenleri şaşkına çevirdi.
 
Öyle bir şey düşün ki hiç elinizi oynatmadan sadece düşünerek fotoğraflar çekebilin ve çektiğiniz o fotoğrafları yine sadece düşünerek sosyal ağlarda paylaşın. Bu artık bir hayal değil çünkü Google Glass için geliştirilen MindRDR adındaki bir uygulama tam da yukarıda bahsettiğim hayali gerçekleştiriyor.
 
Beyin dalgalarınızı elektriksel olarak çözümleyen ve bunu uygulamaya yansıtan 89 Euro değerinde Neurosky MindWave EEG adındaki bir araç sayesinde gördüğünüz bir objenin veya manzaranın sadece düşünerek fotoğrafını çekmeniz ve arkadaşlarınızla o fotoğrafı paylaşmanız mümkün. Milliyet

Teknoloji-İnternet Haberleri

Teknoloji-İnternet Kategorisindeki diğer haberler

 • Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı
  Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı

  Avrupa Uzay Ajansı (ESA) projesindeki bilim adamları Rossetta uzay aracının, kuyruklu yıldız üzerine “Philae” adlı bir “konduyu” bıraktığını ve 7 saatlik indirme görevinin başladığını belirtti.

 • BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…
  BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…

  ang & Olufsen’in kaliteli ve etkileyici bir ses performansı sunan BeoPlay serisinin ilk Bluetooth bağlantılı hoparlörü BeoPlay A2, çığır açan 360 derece sesi, incelikli yalın tasarımı ve rakipsiz 24 saatlik batarya ömrü ile fark yaratacak.

 • iPhone'lara Zarar Veren Virüs!
  iPhone'lara Zarar Veren Virüs!

  iPhone kullanıcıları genelde virüs ve kötü niyetli programlardan etkilenmez ama Wirelurker isimli bir yazılım tehlike çanları çaldırıyor.

 • Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor
  Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor

  MADRİD (MarketWatch) Daha fazla sürücüyü elektrikli arabalarının direksiyonlarının başına geçirmek isteyen Tesla Motors Inc. leasing anlaşmalarına “mutluluk garantisi” getiriyor.

 • Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı
  Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı

  Serinin takipçileri ve FPS oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Far Cry 4'ün çıkışına yaklaşık iki hafta süre kala oyunun TV reklamı yayınlandı.

 • İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!
  İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!

  İstek dışı SMS’lerin sayılarını azaltmak için yeni ceza uygulamaları da gündemde. Ancak istek dışı SMS’lerden kurtulmak için sizin de yapabilecekleriniz var.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer