|   |  Gopaş Gaziosmanpaşa İnşaat Firması
Gopaş Gaziosmanpaşa İnşaat

Gopaş Gaziosmanpaşa İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1994

  • Proje Sayısı : 1

Gopaş Gaziosmanpaşa İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Gopaş Gaziosmanpaşa İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Gopaş Gaziosmanpaşa İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Gopaş Gaziosmanpaşa İnşaat Hakkında

Kurumsal

Başkanın Mesajı

Türkiye, ‘kentsel dönüşüm’ olarak bilinen 6306 sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkındaki Kanun’la yurt çapında büyük bir dönüşüm başlatmıştır. Deprem ve doğal afet riski bulunan bölgelerde öncelikle vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamayı hedefleyen bu çalışmaların ülkemizdeki en önemli uygulayıcılarından biri de Gaziosmanpaşa Belediyesi’dir.

Gaziosmanpaşa, İstanbul’da Kentsel Dönüşüm çalışmalarının yürütüldüğü en büyük alana sahip ilçe konumundadır. İlçemiz yüzölçümünün yaklaşık yüzde 38’lik bir bölümünde kentsel dönüşüm gerçekleştirilecektir. Kentsel Dönüşüm kapsamındaki alanlarda yaklaşık 105 bin nüfus yaşamaktadır. İlçemizdeki riskli alanların bir kısmında inşaat faaliyetlerine başlanmış, bir kısmında ise inşaat çalışmaları aşamasına gelinmiştir.

Kentsel dönüşümde dikkat ettiğimiz en önemli nokta bu süreci halkımızla birlikte, işbirliği ve karşılıklı istişare içinde yürütmektir. Kentsel Dönüşüm projelerimize halkımızla birlikte karar vererek, hep birlikte ortak geleceğimizi şekillendirmek temel amacımızdır. Çalışmalarımız ‘Adil, Şeffaf ve Uzlaşma Eksenli’ bir anlayışla sürmektedir. Önceliğimiz halkımızın güven, emniyet ve refah içinde yaşamasını sağlamaktır.
 
Kentsel dönüşümle birlikte gelişen bilgiyi ve teknolojiyi hayatımıza katmanın avantajını elde ediyoruz. Kronik bir sorun haline gelmiş mülkiyet sorununu ortadan kaldırarak, yaşam konforu getiriyoruz. Gecekonduları, sosyal ve kültürel hiçbir yaşam konforu olmayan alanları kentsel dönüşümle değiştirerek insanca yaşayabileceğimiz mekânlar oluşturuyoruz.
 
Gaziosmanpaşa’da sürdürdüğümüz kentsel dönüşüm çalışmalarını ilçemize marka değeri katacak bir anlayışla sürdürüyoruz. İnsanların ihtiyaçlarını karşılayacak, mutlu edecek ve konfor sunacak bir şehir oluşturmaya çalışıyoruz. İlçemizde bir yandan fiziki değişim ve dönüşüm yaşanırken, bir yandan da ilçemizi kendi medeniyetimiz ve uluslararası şehirlerin kültürel varlıkları ve donanımları ile güçlendirmeye çalışıyoruz. Yetersiz altyapıyı geliştiriyor, yeni sosyal donatı alanları oluşturuyor ve akıllı kent teknolojisini getiriyoruz. Bu amaçla Gaziosmanpaşa’ya sosyal donatı alanlarından ulaşıma, eğitimden teknolojiye önemli hizmetler ve yatırımlar kazandırıyoruz.

Sadece yaşadığımız binayı değil, çevremizi ve yaşam koşullarımızı da değiştireceğimiz, çocuklarımızın ve gençlerimizin yeni imkânlara kavuşacağı bir Gaziosmanpaşa oluşturarak, ülkemizin 2023 vizyonu hedefi doğrultusunda ilerleme gayretindeyiz. Gaziosmanpaşa kentsel dönüşüm tamamlandığında bir cazibe merkezi haline gelecek, İstanbul’un tercih edilen ilk 10 ilçesi arasında yerini alacaktır. Hedefimiz  ‘Şehirde Dönüşüm Yaşamda Gelişim’i gerçekleştirmektir. 

Selam ve Saygılarımla

Hakkımızda

1994 yılında ticari faaliyetine başlayan Gopaş Gaziosmanpaşa İnşaat Yatırım Taahhüt Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, uzun yıllara dayalı faaliyet konularındaki deneyimlerini kurumsal bağlamda halkımızın hizmetine sunmaktadır.

Politikamız;
Modern ve teknolojik gelişmelere göre donatılmış tesislerimiz, araç ve gereçlerimizle maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak, aynı zamanda; teknolojik gelişmeler paralelinde en modern, hijyenik ve yüksek kaliteli hizmet üretimini gerçekleştirip bu hizmeti halkımızın ayağına götürmek temel kalite politikamızdır. Bütün bunları sağlayan ekibimiz içerisinde görevli olan her kademedeki personelimiz; doğru, bilinçli, eğitimli, sorumluluğunu bilen, kendisini yetiştirmiş, öğrenmeye istekli, modern ve dünyayı takip edebilen çalışanlardan oluşmuştur. Şirketimiz bugün olduğu gibi gelecekte de bu vasıflarını devam ettirerek halkımıza vermiş olduğu hizmet kalitesini sürekli arttıracaktır.

Misyonumuz;
Kamu Kuruluşu olmanın verdiği sorumlulukla; her zaman en güvenilir, en modern ve en iyi ürün/ hizmet kalitesini sunan insan odaklı bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz ;
Deneyimli ekibimiz ve paydaşlarımızla işbirliği içerisinde ilçemizde her alanda halkımızın yanında olarak refah düzeyinin yükseltilmesine katkıda bulunmak.
 
Faaliyetlerimiz;* Yemek Üretim Ve Dağıtım Hizmetleri ,* Cenaze Evlerine Yemek Ve Taziye Hizmeti ,* Geleneksel Sokak İftarları ,* Adak-Kurban Satış Ve Kesim Merkezi ,* Muhtelif Araç Kiralama İşi ,* Otopark İşletmeciliği ,* Kentsel Dönüşüm Hizmetleri,     
İlçemizin kentsel dönüşüm hizmetleri Belediyemizin şirketimize vermiş olduğu yetkiler doğrultusunda, belediyemizin yetkili birimleriyle koordineli bir şekilde yürütülmektedir. 6306 sayılı yasanın söz konusu hükümleri gereğince Bakanlığın vermiş olduğu yetkilerle ilgili olarak Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin Meclis Kararına istinaden Gaziosmanpaşa İnşaat Yatırım Taahhüt Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (GOPAŞ) yetkilendirilmiştir.

Telefon: 0212 609 2525
Fax: 0212 537 6267
Email: info@gopas.com.tr
Adres: Kazım Karabekir Mah 825 Sk No:20 Gaziosmanpaşa / İSTANBUL

Gopaş Gaziosmanpaşa İnşaat Projeler Haritası

Gopaş Gaziosmanpaşa İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.