|   |  Göral Yapı Firması
Göral Yapı

Göral Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1983

  • Proje Sayısı : 2

Göral Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Göral Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Göral Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Göral Yapı Hakkında

Göral Yapı'dan Doğaya Saygılı Yaşam Alanları

kurulduğu tarihten itibaren aynı adreste faaliyetlerine devam etmektedir.

Göral Yapı, 30 senedir İstanbul'da, şehir hayatının içinde insan konforunu ve doğayla içiçe yaşam felsefesini benimseyen projelere imza atıyor. Tüm projelerinde ekip ruhuna çok değer veren Göral Yapı, deneyim ve birikimlerini, yenilikçi ve mükemmelliyetçi çalışma anlayışıyla birleştiriyor. Modern mimari anlayışı içerisinde sosyal, nitelikli yaşam alanları kurarak, ihtiyaç duyulan yeni teknolojik gereksinimleri içerisine alan, doğal yaşam alanları kuruyor. 

Göral Yapı¸ seçkin konut projeleri üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak “insanların içinde kendini mutlu ve huzurlu hissedecekleri mekanlar inşa etmeyi" seçmiş bir inşaat şirketidir. Göral Yapı’yı bazı benzerlerinden ayıran temel özelliklerinden biri projelerinde inşaat ve malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermesi ve özenli yaklaşmasıdır. Göral Yapı kaliteye ve %100 müşteri memnuniyetine dayanan modern yönetim anlayışını benimsemiştir. Bu anlayış¸ kaliteyi sadece inşaatta değil¸ satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Bunu sağlamak için her çalışanımız¸ işini sahiplenmek¸ sorumluluk almak¸ inisiyatif kullanmak¸ alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır. Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer¸ onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluktur. İstenilen daireyi veya evi¸ söz verilen niteliklerde teslim etmek hem müşterimize hem de kendimize duyduğumuz saygının doğal bir sonucudur. Açıklık¸ Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz.

Tel: 0216 416 4048
Fax: 0216 410 5361
Email: info@goralyapi.com.tr
Adres: Kozyatağı Mahallesi. Şakacı Sokak No:96/2 İstanbul / Kadiköy

Göral Yapı Projeler Haritası

Göral Yapı Projeleri

Göral Yapı Haberleri

  • Golden Life Pendik Daire Fiyatları
    Göral Yapı

    Golden Life Pendik Daire Fiyatları

    5 blokta 146 dairenin yer aldığı Golden Life Pendik projesinde,100 metrekare ile 125 metrekare arasında 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri sıralanıyor.Golden Life Pendik Daire Fiyatları:2+1 daireler 300 bin...

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.