|   |  Gordion Grup Firması
Gordion Grup

Gordion Grup

  • Kuruluş Tarihi : 1982

  • Proje Sayısı : 2

Gordion Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Gordion Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Gordion Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Gordion Grup Hakkında

KURUMSAL

Gordion Grup Olarak geleceğe adımızı miras, projelerimizi de anıt olarak bırakmayı hedefliyoruz.

BAŞKANIN MESAJI

GORDION İNŞAAT A.Ş.

Başyapıt sayılabilecek 300'den fazla projeye imza attık

Gordion, 1982 yılından bu yana , gerek yurt içinde ve gerekse yurt dışında kamu ve özel sektörde başyapıt sayılabilecek 300'ün üzerinde projeye imza atmış olup, tamamladığı projelerin birçoğundan başarı ödülü ve plaket almıştır. Bu başarılar, bitirdiği hiçbir projede yasal sorumluluk sürelerini dikkate almayıp yıllar sonrada proje üzerindeki sorumluluk bilincini devam ettirmesinden kaynaklanmaktadır.

Gordion, 4.500.000 m²lik inşaat deneyimi ve hizmet anlayışını ISO 9001 ile tescillemiştir.

Misyon ve vizyonları kurulduğu günden bu yana kalite ve güven üzerine inşa eden GORDION, geleceğe adını miras projelerini de anıt olarak bırakmayı hedeflemektedir. Gordion bu sayede Türk Müteahhitlik sektöründe üst sıralarda yer alan ismini daha da yukarılara taşımayı ve başarı grafiğini de sürekli yükseltmeyi amaç edinmiştir.

Deneyimini Avrupa'ya taşıyan grup aynı düşünce ve vizyonu ile yurtdışında hem yatırımcı, hem de müteahhitlik hizmetlerine devam ederken, Türk müteahhitliğinin tanıtılmasına öncü olmakta; modern yaşamı insanların hizmetine sunmayı sağlayan AVM ve toplu konut projeleri de üretmeye de devam etmektedir.

Metin BAŞALMA
Yönetim Kurulu Başkanı

Telefon: 0312 490 9010
Fax: 0312 492 0070
Email: iinfo@gordion.com.tr
Adres: İlkbahar Mahallesi 606.Sokak No:13 Çankaya / Ankara

Gordion Grup Projeler Haritası

Gordion Grup Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.