|   |  Görgülü Grup Firması
Görgülü Grup

Görgülü Grup

  • Kuruluş Tarihi : 1981

  • Proje Sayısı : 1

Görgülü Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Görgülü Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Görgülü Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Görgülü Grup Hakkında

İnşaat sektörünün çeşitli iş kollarında 35 yıldır hizmet veren Görgülü Grup, başarılı geçmişiyle Konya’nın önde gelen inşaat grupları arasında yer almakta ve sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.
 
 
Yıllar içerisinde edindiği bilgi, birikim ve tecrübelerini 2010 yılı itibariyle kendi yaptığı binalara aktararak geleceğin yaşam alanlarını oluşturmak üzere yola çıkmış olan Görgülü Grup; İnşaat- taahhüt, gayrimenkul ve yapı sektörlerinde hizmet vermektedir.
 
Kurulduğu günden bugüne kadar sektöründe birçok projeye imza atan Görgülü Grup,  hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini en önemli ticari sermaye olarak kabul eden Görgülü Grup, hayata geçirmiş olduğu projelerin alıcıları ile ilişkilerini her zaman iyi tutmuştur, teslimat sonrası hizmetlere önem vermiştir. 
 
‘Yaşama dair her şey...’ sloganı ile yoluna devam eden Görgülü Grup, prestijli projeleri ile bulunduğu bölgeye değer katmanın yanı sıra nitelikli sosyal alanları ile de ailelere kaliteli, huzurlu, yaşama dair tüm beklentilerini karşılamayı hedefleyen projeler sunmakta.

Görgülü Grup Projeler Haritası

Görgülü Grup Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.