|   |  Görk inşaat Mühendislik Firması
Görk inşaat Mühendislik

Görk inşaat Mühendislik

  • Kuruluş Tarihi : 2004

  • Proje Sayısı : 1

Görk inşaat Mühendislik, konut, ofis ve residence projeleri, Görk inşaat Mühendislik hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Görk inşaat Mühendislik ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Görk inşaat Mühendislik Hakkında

Görk İnşaat Mimarlık Ltd. Şirketi 2004 yılında Mimar Mustafa Yapan ve Yakup Atakaş tarafından kurulmuş, Mimar Yavuz Canöz de 2009 yılında aralarına ortak olarak katılmıştır.

Mimar Mustafa Yapan 30 Yıllık bir süreçle Mustafa Yapan ve ANT İnş. Tic. A.ş. adıyla Antalya'nın önemli aksları ve prestij bölgelerinde nitelikli mimari çözümleri ve yapım kalitesitle öne çıkan konut ve iş yerlerini tamamlamıştır. Halen Vitra Artema ve İntema yetkili bayi olarak inşaat sektöründe yer almaktadır.

Mimar Yavuz Canöz, 25 yıldır Beka Mimarlık ve Beka İnşaat adı altında proje ve inşaat üretimini bir arada gerçekleştirmektedir. Mimari projesini veya yapımcılığını üstlendiği çok sayıda konut ve iş yeri Antalya'nın kayda değer binaları arasındadır.

Ortakların yıllar içerisinde beraber veya ayrı olarak tamamladıkları bazı yapılar; Airport İş Merkezi, Aspendos İş Merkezi, Yalıyar Sitesi, Metropol İş Merkezi, Yücedağ Sitesi, Ekim Sitesi, Ayhan Kadam İş Merkezi, 296 konut Bel-Gen sitelerei vb.

Tel: 0242 324 9933
Fax: 0242 324 9944
Email: 
Adres: Çağlayan Mah. 2066 Sok. No:12  Antalya / Muratpaşa

Görk inşaat Mühendislik Projeler Haritası

Görk inşaat Mühendislik Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.