|   |  Görkem inşaat Firması
Görkem inşaat

Görkem inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2001

  • Proje Sayısı : 3

Görkem inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Görkem inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Görkem inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Görkem inşaat Hakkında

Görkem İnşaat Endüstriyel Ürünler Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., Eskişehir’de hayata geçirdiği lüks konut projeleri ile faaliyet gösterdiği bölgede inşaat sektörünün önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir.

2001 yılında kurulan Görkem İnşaat, derin mühendislik tecrübesi, farklı tasarım anlayışı ve bakış açısı ile güvenli, modern, estetik, kullanışlı ve kaliteli yaşam alanları inşaa etmektedir.

Özellikle şehrin gelişen yüzü olan Batıkent semtinde faaliyet göstermekte olan Görkem İnşaat, gerek bitirdiği projelerle; gerek devam eden projeleriyle gerekse de başlamak üzere olduğu projelerle bölgenin mimari dokusunu modern yapıları ile güzelleştirmeye devam etmektedir.

MİSYONUMUZ: Yüksek standartta, yerleşim merkezlerinin modernleşen yüzünü temsil eden, kaliteli, güvenli ve doğaya saygılı yaşam alanları ile müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayan projeleri hayata geçirmek, insanların mutlu ve sağlıklı yaşamasını sağlamak.

VİZYONUMUZ: Derin mühendislik tecrübesi ile inşaa ettiği binalarda farkını ortaya koyarak, kalite ve estetik anlayışıyla İnşaat sektörüne yeni bir boyut kazandırmak.

Tel: 0222 230 6464
Fax: 0222 221 6565
Email: info@gorkem-insaat.com.tr
Adres: Şair Fuzuli Cd.Güven İş Mrk. K:2 D:4 Eskişehir / Odunpazarı 

Görkem inşaat Projeler Haritası

Görkem inşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.