|   |   |  Görkem Öğüt: “Gayrimenkul sektörü, teknoloji ile dönüşecek”

Görkem Öğüt: “Gayrimenkul sektörü, teknoloji ile dönüşecek”

Teknoloji odaklı gayrimenkul değerleme platformu Endeksa.com Kurucu Ortağı ve CEO’su Görkem Öğüt, gayrimenkul sektörünün Türkiye’de her zaman lokomotif sektörlerden biri olduğuna dikkat çekerek, “Sektör, teknoloji ile dönüşeceği için biz de buna katkı sunmak istiyoruz” dedi.

Görkem Öğüt: “Gayrimenkul sektörü, teknoloji ile dönüşecek”

Gelişmiş analizleriyle, gayrimenkul sektörünün tüm paydaşlarının doğru kararlar almalarını sağlayan Endeksa.com Kurucu Ortağı ve CEO’su Görkem Öğüt, sektöre ilişkin 2020 ve sonrası hedeflerini açıkladı. “Amacımız, gayrimenkul sektörünün teknolojik dönüşümüne katkı sağlamak” diyen Öğüt, “Hizmet verdiğimiz 2017 yılından bu yana, gerek bireysel gerekse kurumsal olarak çok fazla kullanıcıya ulaşmaktan dolayı çok mutluyuz. 2020 yılında da öncelikli hedefimiz, yurt dışına açılarak, başta Avrupa ülkeleri olmak üzere hizmetlerimizi farklı ülkelere ulaştırmayı amaçlıyoruz” diye konuştu.

GAYRİMENKUL SEKTÖRÜ HER ZAMAN LOKOMOTİFTİR

İş yapma yöntemlerinden günlük alışkanlıklara kadar teknolojinin artık hayatın her alanında var olduğuna dikkat çeken Öğüt, gayrimenkul sektörünün de teknoloji ile dönüşeceğinin altını çizdi. Öğüt, bu konuda şunları söyledi: “Gayrimenkul sektörü, Türkiye’de her zaman lokomotif sektörlerden biri olmuştur. Önümüzdeki dönemde de böyle olacağına ve sektörün teknoloji ile dönüşeceğine inanıyoruz. Sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada gayrimenkul sektörünün teknolojik dönüşümü konuşuluyor. Endeksa.com olarak biz de, sektörün teknoloji odaklı gelişimine katkı sağlamayı hedefliyoruz.”  

Şirket Haberleri

Etiketler

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

 • Peker Holding Avrupa’ya örnek oldu
  Peker Holding Avrupa’ya örnek oldu

  Türk inşaat şirketlerinin yurtdışında sıra dışı işlere imza attığını söyleyen Peker Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Peker, “İş yapış kültürümüz ve hızlı bitirme kabiliyetimizle Avrupalıları şaşırtıyoruz" dedi.

 • Nef’ten bir ev alınca 25 tane daha eviniz olacak
  Nef’ten bir ev alınca 25 tane daha eviniz olacak

  Gayrimenkul sektörünün yenilikçi markası Nef, patentli keşfi “Foldhome” konseptini bir adım ileriye taşıyor. Paylaşım ekonomisini gayrimenkul sektörüne taşıyan Nef’in yeni keşfi “Foldcity” ile Nef müşterileri artık şehrin onlarca farklı lokasyonundaki Nef projelerini kullanabilecek.

 • Fuzul Grup, TEM Avrasya'daki lisenin temelini attı
  Fuzul Grup, TEM Avrasya'daki lisenin temelini attı

  Türkiye’nin aydınlık yarınları için çalışmalarını sürdüren Fuzul Grup, Gaziosmanpaşa Belediyesi iş birliğiyle 32 derslikli TEM Avrasya projesinde bulunan lisenin temel atma törenini gerçekleştirdi.

 • 2020’de konut satışları yeniden yükselişe geçecek
  2020’de konut satışları yeniden yükselişe geçecek

  2019 yılının ilk 11 aylık konut satışları verilerini değerlendiren Hasanoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Haluk Hasanoğlu, “Türkiye genelinde 2019 yılının 11 ayında 1 milyon 125 bin 302 konut satıldı. Konut satışlarında, İstanbul 194 bin 290 konut satışı ile ilk sırada yer aldı. Bu yıl satışlarda düşüş yaşansa da 2020’de konut kredilerinde yapılacak düzenlemelerle yeniden yükselişe geçmesini bekliyoruz” dedi.

 • Nef’ten iki günde 103 Milyon liralık satış
  Nef’ten iki günde 103 Milyon liralık satış

  Nef; geçtiğimiz hafta sonu 5 projesinde yüzde 40 indirim kampanyası başlatmıştı. “ Nefis Cumartesi - Nefis Pazar” olarak adlandırılan kampanya süresince 2 günde; Nef Çekmeköy, Bahçelievler, Basınekspres, Yalıkavak ve Kandilli projelerinden toplam 103 Milyon lira tutarında konut satıldı ve bu satış noter ile tasdik ettirildi.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.