|   |   |  Görkem Öğüt: “Gayrimenkul sektörü, teknoloji ile dönüşecek”

Görkem Öğüt: “Gayrimenkul sektörü, teknoloji ile dönüşecek”

Teknoloji odaklı gayrimenkul değerleme platformu Endeksa.com Kurucu Ortağı ve CEO’su Görkem Öğüt, gayrimenkul sektörünün Türkiye’de her zaman lokomotif sektörlerden biri olduğuna dikkat çekerek, “Sektör, teknoloji ile dönüşeceği için biz de buna katkı sunmak istiyoruz” dedi.

Görkem Öğüt: “Gayrimenkul sektörü, teknoloji ile dönüşecek”

Gelişmiş analizleriyle, gayrimenkul sektörünün tüm paydaşlarının doğru kararlar almalarını sağlayan Endeksa.com Kurucu Ortağı ve CEO’su Görkem Öğüt, sektöre ilişkin 2020 ve sonrası hedeflerini açıkladı. “Amacımız, gayrimenkul sektörünün teknolojik dönüşümüne katkı sağlamak” diyen Öğüt, “Hizmet verdiğimiz 2017 yılından bu yana, gerek bireysel gerekse kurumsal olarak çok fazla kullanıcıya ulaşmaktan dolayı çok mutluyuz. 2020 yılında da öncelikli hedefimiz, yurt dışına açılarak, başta Avrupa ülkeleri olmak üzere hizmetlerimizi farklı ülkelere ulaştırmayı amaçlıyoruz” diye konuştu.

GAYRİMENKUL SEKTÖRÜ HER ZAMAN LOKOMOTİFTİR

İş yapma yöntemlerinden günlük alışkanlıklara kadar teknolojinin artık hayatın her alanında var olduğuna dikkat çeken Öğüt, gayrimenkul sektörünün de teknoloji ile dönüşeceğinin altını çizdi. Öğüt, bu konuda şunları söyledi: “Gayrimenkul sektörü, Türkiye’de her zaman lokomotif sektörlerden biri olmuştur. Önümüzdeki dönemde de böyle olacağına ve sektörün teknoloji ile dönüşeceğine inanıyoruz. Sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada gayrimenkul sektörünün teknolojik dönüşümü konuşuluyor. Endeksa.com olarak biz de, sektörün teknoloji odaklı gelişimine katkı sağlamayı hedefliyoruz.”  

Şirket Haberleri

Etiketler

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

 • Beyazın en güzel tonları Filli Boya’da
  Beyazın en güzel tonları Filli Boya’da

  Geniş renk skalasıyla yaşam alanlarında tazelenmiş bir ferahlık hissi oluşturan Filli Boya, yazlık mekanlar için renk önerisinde bulunuyor. Yaz mevsiminin en çok tercih edilen rengi ‘beyaz’ birbirinden farklı tonlarıyla Filli Boya renk kartelalarında yer alıyor.

 • Tekfen Holding “Türkiye’nin İklim ve Su Lideri” ödülünü aldı
  Tekfen Holding “Türkiye’nin İklim ve Su Lideri” ödülünü aldı

  Tekfen Holding, iklim değişikliğinin etkilerini azaltmak ve doğal kaynakları korumak amacıyla iş dünyasının işleyişini değiştirmeyi hedefleyen CDP (Carbon Disclosure Project) İklim Değişikliği ve Su Güvenliği Programlarında ayrı ayrı “A (-)” bandında derecelendirilerek “Türkiye İklim ve Su Liderleri” ödülünü aldı.

 • Lens yaşam’da açık havada alışveriş keyfi
  Lens yaşam’da açık havada alışveriş keyfi

  Anadolu Yakası’nın açık hava konseptli Lens Yaşam Merkezi, 100’e yakın perakende mağazası, restoranları, kafeleri ve sosyal aktivite alanlarıyla ziyaretçilerine açık havada alışveriş ve eğlence imkanı sunuyor. Açık hava yaşam merkezi dönemini başlatan Lens Yaşam, açık havada kaliteli ve sağlıklı alışverişin keyfini sunuyor.

 • Markasanat, Busıness Akademi ile Kurum Kültürü Pusulası Oluşturuyor
  Markasanat, Busıness Akademi ile Kurum Kültürü Pusulası Oluşturuyor

  Ekonomi alanındaki marka yönetimi çalışmalarıyla adından söz ettiren Markasanat Marka Yönetimi&Kurumsal Danışmanlık Şirketi, yeni yatırımı Markasanat Business Akademi ile markalara verdiği eğitim hizmetini, küresel çapta etkili olan koronavirüs nedeniyle alınan tedbirler kapsamında dijitale taşıdı.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.