|   |  Gözde Grubu Firması
Gözde Grubu

Gözde Grubu

  • Kuruluş Tarihi : 1996

  • Proje Sayısı : 30

Gözde Grubu, konut, ofis ve residence projeleri, Gözde Grubu hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Gözde Grubu ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Gözde Grubu Hakkında

Kurucular

Op. Dr. KENAN KALI

Yönetim Kurulu Başkanı
 
1972 yılında Malatya’da doğdu. 1989 yılında Malatya Lisesi’nden, 1995 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1995 yılında inşaat sektöründe iş hayatına atıldı. 2001 yılında İnönü Üniversitesi Genel Cerrahi Anabilim Dalını bitirdi. Malatya Devlet Hastanesi 8. Genel Cerrahi Kliniğinde Genel Cerrah olarak görev yaptı. 1998 yılında Malatya’da ilk olarak radyolojik görüntüleme merkezini açtı. 2004 yılında ise Gözde Tıp Merkezi’ni kurdu. Sağlık, İnşaat, Gayrimenkul, Enerji ve Medya alanlarında yatırımlar yaparak Gözde Grubu çatısı altında birleştirdi.
 
Uzm. Dr. İBRAHİM KARAMAN
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
 
1973 yılında Malatya’da doğdu. 1990 yılında Malatya Lisesi’nden, 1996 yılında Çapa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2001 yılında İnönü Üniversitesi Radyoloji Anabilim Dalını bitirdi. Malatya Devlet Hastanesi Radyoloji Kliniğinde Radyolog olarak görev yaptı. Gözde Sağlık Grubu’nun kurucu ortağıdır.

Başkandan Mesaj
 
Anadolu’da doğdum, bu topraklarda büyüdüm. Doğduğum, büyüdüğüm şehre hizmet etmenin sorumluluk ve görev olduğuna inandım. Bu sorumluluğu ve görevi yerine getirmenin en mükemmel yolu ise “insan odaklı yatırım” yapmak.Bu amaçla, stratejik yatırım alanlarımızı önce doktor olmamız nedeni ile sağlık, daha sonra ise bir toplumun en temel sorunlarına cevap veren inşaat, enerji, eğitim gibi sektörler olarak belirledik.
Yatırımcı olmak, bulunduğunuz noktayı en iyi şekilde anlayarak gelecek ile ilgili olayları analiz etmek ve plan yapmaktır. Buradan yola çıkarak önce doğduğumuz topraklarda büyümeye başladık, daha sonra ülkemizin kaynaklarına, potansiyeline olan güvenimiz ile başta sağlık sektörü olmak üzere Adıyaman, Kahramanmaraş, Konya Ereğli, Bolu,Aydın ve İzmir’de yatırımlar yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Kurulduğumuz günden itibaren değişmeyen en önemli önceliğimiz insan sağlığına verdiğimiz önem.
Sağlık sektöründe ve inşaat sektöründe proje geliştirici olarak “yaşam alanları” inşa ediyoruz. İnşaat sektöründe gerçekleştirdiğimiz projeleri kentin gelişime açık bölgelerinde planlıyoruz. Bölgenin yaşanabilir, her türlü alt ve üst sosyal yapıya sahip yaşam merkezleri olması için çalışıyoruz.
Mükemmeliyetçi, dinamik, hızlı kararlar alabilen yönetim yapımızı ekip ruhu ile birleştirerek ve çok çalışarak sürdürülebilir başarıya ulaştık. Yenilikçi, şeffaf, saygılı, güvenilir, güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışımız ile her yerde toplumun genel yararına projeler geliştiriyoruz.
Gözde Grubu olarak aydınlık bir gelecek için üreten bir toplumun parçası olmanın insana yapılan yatırımın en önemli göstergesi olduğuna inanıyoruz. Bu inanç ile yatırım yapmaya ve projeler geliştirmeye devam edeceğiz.
Hedefimiz yatırım yaptığımız her alanda “insan odaklı üretim”.
 
VİZYON
İnsan odaklı yaklaşım çerçevesinde bireyi yaşamın merkezine taşıyarak hizmetin kesintisizliği ilkesi ile katma değer sağlamak.
 
MİSYON
Sürdürülebilir, erişilebilir, yenilikçi, güler yüzlü, saygılı hizmet anlayışı ile insanlık ve toplumsal gelişim için çalışmak.
 
DEĞERLER
İnsan odaklı olmak.
Değişime açık ve yenilikçi olmak.
Özverili, dürüst ve güvenilir olmak.
Etik değerlere inanmak.
Topluma, çevreye, çalışanlarına ve iş ortaklarına karşı sorumluluklarını bilmek.
Mükemmeliyetçi, gelişme odaklı, kaliteli hizmet anlayışını benimsemek.
 
Kalite Ve Çevre Politikası
Gözde Grubu; başta sağlık olmak üzere gerçekleştirdiği tüm faaliyetlerde insan kaynağını kaliteli hizmetle bütünleştirerek yasa, yönetmelik ve uluslar arası standartlara uygun hizmet vermektedir.
Gözde Grubu; çevre, iş sağlığı ve güvenliği ilgili mevzuatlara ve yasal düzenlemelere uygun ortamlarda çalışma imkanı sağlamakta ve çalışanlarının eğitimini ve gelişimini desteklemektedir.
Gözde Grubu; Toplam kalite yönetimini sistematik olarak uygulamakta ve bunu doğal bir yönetim şekli olarak kabul etmektedir.
Gözde Grubu; yaşadığımız dünyayı ve çevreyi korumak , doğal-kültürel zenginlikleri gelecek kuşaklara aktarabilmek için çalışmalar yürütmektedir.

Yönetim sistemleri:
Kalite Yönetimi ISO 9000
ISG Yönetimi (OHSAS 18001)
Çevre Yönetimi ISO 14000
 
İnsan Memnuniyeti
Gözde Grubu "insan odaklı" yönetim politikası gereği süreçlerini sürekli iyileştirmektedir. Yasal şartlara ve şirket politikalarına aykırı olmayan her türlü soruyu karşılıklı iletişim içerisinde gizlilik prensibi ile adil,objektif ele almakta, değerlendirmekte şeffaf ve çözüm üreten bir yaklaşım takip etmektedir.
 
Yönetim Politikası
Gizlilik, açıklık, eşitlik ilkelerine bağlı kalarak bütün sosyal sorumlulukları yerine getirmek. 
"Biz" ruhunu kurum kültürü olarak kabul etmek.
Yönetim süreçlerine bütün Grup çalışanları ile birlikte karar vermek.
 
İnsan Kaynakları Politikası
Gözde Grubu verimliliği arttırmanın temel yolunun insan kaynağından geçtiğine inanmaktadır. Bu amaçla çalışanlarının motivasyonunu, gelişimini, sosyal haklarını birinci planda tutmakta ve insan hayatına katma değer sağlamaktadır.
Gözde Grubu ekip ruhunu kurumsal kimlik olarak yerleştirmek adına açık iletişim politikası izlemektedir. Sürekli gelişen, araştırmacı, hedefleri ve amaçları olan, değişime açık, yenilikçi, disiplinli, güvenilir, kalite anlayışını benimseyen bir ekip oluşturmaktadır.
İnsan kaynakları yönetimi ve temek süreçleri açısından örnek alınan lider bir kuruluş olmayı hedefleyen Gözde Grubu' nun faaliyet gösterdiği alanlarda insan kaynakları çalışmaları merkezden koordine edilmektedir.
 
Eğitim Politikası
Gözde Grubu hizmet kalitesini arttırmak amacıyla çalışanlarına uzmanlık alanlarını kapsayan çeşitli eğitim ortamları sunmaktadır.

Tel: 0232 344 4444
Fax: 0232 877 7744
Email: info@gozdegrubu.com
Adres: Kazım Dirik Mh. 372/13 Sk. No:13 İzmir / Bornova

Gözde Grubu Projeler Haritası

Gözde Grubu Projeleri

Gözde Grubu Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.