|   |  Grand Slam Properties Firması
Grand Slam Properties

Grand Slam Properties

  • Kuruluş Tarihi : 2007

  • Proje Sayısı : 1

Grand Slam Properties, konut, ofis ve residence projeleri, Grand Slam Properties hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Grand Slam Properties ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Grand Slam Properties Hakkında

GrandSlam Properties A.Ş Türkiye konut piyasasında yapmış olduğu araştırmalar sonrasında, 2007 yılında İstanbul’da kurulup faaliyetlerine başlamıştır.
 
Firmamız, Hollandada 15 yıllık Emlak ve İnşaat tecrübesine sahiptir. Edinmiş olduğu bu tecrubesini, Emlak ve Konut piyasasında kullanmak ve uygulamak üzere Türkiye gayrimenkul piyasasına adım atmıştır.
 
Bu attığımız adımla Türkiye Emlak ve Konut piyasasında kendisini kanıtlamış, Türk mimar ve mühendisleriyle yapmış olduğu ortak çalışmalar neticesinde, halkın beğenisini kazanacak nitelikte projeler ortaya çıkarmak ve uygulamak amacındadır.
 
Vizyonumuz; Sürekli yenilenen mimari ve mühendislik alanlarındaki tüm gelişmeleri yakından takip ederek ve bu gelişmelerden üst düzeyde faydalanarak kalıcı ve kaliteli projelere imza atmak, insanın çevreye ve doğaya olan bağlantısını koparmadan, konforlu ,güven veren, estetik, ve kalıcı konut projeleri ile çağdaş yaşam alanları yaratmak ve bu sayede insan mutluluğunu esas alan projelerle, yaşam kalitesini üst düzeye çıkarıp yükseltmektir.
 
Misyonumuz; Yasal düzenlemelerin ve kanunların gereksinimlerini de yerine getirerek, çevreye en uyumlu malzeme ve teknolojiyi kullanarak, halkımızın talep ve ihtiyaçlarına öncelik vererek, kurumsal kimliğimizi başarılı projelerle daha yükseğe taşıyıp adımızı markalaştırmak, güçlendirmek ve inşaat sektöründe tercih edilen  firmalar arasında yer almaktır.

Tel: 0216 484 8004
Fax: 0216 484 8005
Email: info@grandslam.com.tr
Adres: Cumhuriyet Mahallesi Vatan Caddesi No: 7 - B34788 Taşdelen İstanbul / Çekmeköy

Grand Slam Properties Projeler Haritası

Grand Slam Properties Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.