|   |  GRD inşaat Firması
GRD inşaat

GRD inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2007

  • Proje Sayısı : 1

GRD inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, GRD inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve GRD inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

GRD inşaat Hakkında

GRD İnşaat , elit ve çağdaş yasam alanlarını ulaşılabilir yapmak amacı ile 2007 yılında faaliyetlerine başlamıştır.. . Farklı sektörlerde 60 yıllık sanayiciliğin verdiği bilgi ve deneyim üzerine kurulan şirketimiz , ihracat mantığını ve kalitesini inşaat alanına taşıyarak , dünya standartlarındaki projeleri için , öncelikle Türkiye'nin gelişen kenti İstanbul'u seçmiştir. Amacımız özenle tasarlanan , klişelerden ve tekrarlardan uzak yatay mimari konseptleri , estetik ve nitelikli konutlara dönüştürmektir. Farklılıkların hissedildiği yapılarda , kalite ve konfor sunmaktır. Bu bağlamda öne çıkan gayrimenkul ihtiyaçlarını, seçkin projelerle, müşterileri açısından karlı yatırımlara dönüştürmeyi misyon edinen GRD , bir yandan geleneklere de bağlı kalarak , modern ve görkemli inşaatlar yapmaya devam etmektedir. Şirketimiz , genç ve dinamik yapısıyla teknolojik yenilikleri de yakından takip ederek , en yeni ve en sağlam inşaat tekniklerini uygulamaktadır. İnce ayrıntılarda bile , üst düzey kalite standardına önem veren Grd İnşaat , sadece görünüm itibari ile değil , malzeme ve uygulama kalitesi ile de rakipsiz olmayı ilke edinmiştir. İnşa ettiği binaları , sahiplerine GRD garantisi ile teslim ederken , satış sonrası dahi çıkabilecek kullanım hatalarını elimine ederek , inşaat sektöründeki hizmet anlayışını değiştirmektedir. GRD İnşaatın , köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklandığı butik projeleri , sektöre yeni bir bakış acısı katmıştır. Ortaya çıkardığı projelerde her zaman aynı titizlik ve ciddiyetle çalışan firmamızın hedefi , GRD imzası taşıyan tüm yasam alanlarında , daima beklentilerin ötesine geçmektir.

Tel: 0212 699 0991
Fax: 0212 699 0994
Email: info@grd.com.tr
Adres: Talatpasa Mah. Pazaryolu Cad.No : 116 İstanbul / Esenyurt

GRD inşaat Projeler Haritası

GRD inşaat Projeleri

GRD inşaat Haberleri

  • İnci Palas'ta 3+1 daireler 300 bin TL
    GRD inşaat

    İnci Palas'ta 3+1 daireler 300 bin TL

    GRD İnşaattarafındanEsenyurt'ta 4 bin 320 metrekare alanda konumlandırıldı.10 katlı tek bloktan oluşan İnci Palas evlerinde 48KONUTve 6 mağaza bulunuyor. İnci Palas projesinde dairelerbulaşık makinası...

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.