|   |  Güçlü İnşaat A.Ş Firması
Güçlü İnşaat A.Ş

Güçlü İnşaat A.Ş

  • Kuruluş Tarihi : 1991

  • Proje Sayısı : 3

Güçlü İnşaat A.Ş, konut, ofis ve residence projeleri, Güçlü İnşaat A.Ş hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Güçlü İnşaat A.Ş ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Güçlü İnşaat A.Ş Hakkında

Hakkımızda

Güçlü İnşaat’ın temelleri 1991 yılında, Hüseyin Çelik tarafından kurulan ve bugün Güçlü Group'un lokomotif şirketi olan Güçlü İnşaat A.Ş. ile atılmıştır. Hüseyin Çelik’in sürekli gelişime inanarak, kaliteden ödün vermeksizin yarattığı üstün başarı öyküsünün simgesi olan Güçlü Group, bugün ana müteahhit ve yatırımcı olarak 6 farklı ülkede: altyapı inşaatları, tüneller, alışveriş merkezleri, ofisler, oteller, konutlar, karma yapılar, devlet binaları ve yollar inşa etmektedir.

Bugün Güçlü İnşaat, geçmişten getirdiği güç ve tecrübe ile, yapıları kadar sağlam temeller üzerinde yükseliyor. Güçlü İnşaat; Türkiye, Kazakistan, Libya, Çek Cumhuriyeti, Amerika Birleşik Devletleri ve Gana ülkelerinde faaliyetlerini sürdürmektedir ve her geçen gün yeni pazarlara açılmaktadır. 1991 yılından beri Güçlü İnşaat 100’ün üzerinde projeyi tamamladı. Güçlü İnşaat bugün 6 ülkede 500’den fazla kişiye istihdam sağlamaktadır. 24 yıllık başarılı şirketimiz birçok müşterimiz ve partnerimiz tarafından kabul edilip, çok sayıda profesyonel ödül, sertifika, referans mektupları ile teyit edilmiştir. Güçlü Group başladığı günden beri Türkiye'de ve yurtdışında, birçok faaliyet alanında başarılı projelere imza attı. Bu çerçevede, hızlı bir şekilde yeni projelerle devam ediyor.

 

Vizyon

Ülkemiz ve yurtdışında örnek yapılar inşa ederek ve bunu gerekliliği olarak inşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen örnek bir firma olmaktır. Yurt içinde gösterdiğimiz başarıları, yurt dışında da devam ettirerek küresel marka olmak.

Misyon

Dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmektir. Güven, kalite ve hizmet anlayışının tüm faaliyetlerimizde eksiksiz yer almasını sağlamak . Örnek projeler üreterek toplumsal yaşama katkıda bulunan, ülkemiz inşaat sektöründe önder bir yapı firması olmaktır.

Telefon: 0212 213 3030
Faks: 0212 217 8802
Email: info@guclugroup.com.tr
Adres: Büyükdere Caddesi Maya Akar Center No:100 C Blok Kat:2 Esentepe/ Şişli/ İstanbul / Türkiye

Güçlü İnşaat A.Ş Projeler Haritası

Güçlü İnşaat A.Ş Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.