|   |  Gül-Mutlu inşaat Firması
Gül-Mutlu inşaat

Gül-Mutlu inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1988 - 1974

  • Proje Sayısı : 0

Gül-Mutlu inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Gül-Mutlu inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Gül-Mutlu inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Gül-Mutlu inşaat Hakkında

GÜL İNŞAAT
26 yıldır inşaat sektörünün iddialı aktörlerinden biri Gül İnşaat.Mehmet Gül tarafından kuruldu ve şimdi 4 oğlu başarılı projelere imza atıyor.Ahmet Gül, Metin Gül, Çetin Gül ve Nedim Gül; 4 kardeş Gül İnşaatı gelecek yarınlara taşıyor.
Misyonumuz ve Vizyonumuz;
İnşaat sektöründe işimiz 'beton, demir ve çimentoyla sınırlı değildir. Asıl işimiz, hayatı daha yaşanabilir kılmak,İstanbul'a insanımıza standardı yüksek mekanlar sunmaktır.Gül İnşaat, Tam 20 yıldır, bu inançla çalışıyor ve insanların mutlulukla yaşadığı, keyifle çalıştığı projeler üretiyor.Gül İnşaat, üreten Türkiye'nin bir olarak sadece sektörüne değil, ülkesine değer katan bir anlayışla geleceğe yürümeye devam ediyor.
Değerlerimiz;
Güçlü mimari kimliğimizle, Türkiye ve insanlarımız için hak ettikleri standartlarda büyük yaşam projeleri hayata geçirmek. Maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşterilerimizle aramızda kalıcı dostluklara dönüşen ilişkiler inşa etmek.Üretim, pazarlama, satış, teslim ve teslim sonrası verilen tüm taahhütleri harfiyen yerine getirerek müşterilerimize samimi, güvenilir, profesyonel hizmet sunmaktır.
''Çeyrek Asrı Aşkın Zamandır, Ülkesine Değer Katan Bir Anlayışla Çalışıyoruz''

MUTLU İNŞAAT
1974 yılında kurulan ve kurulduğu günden itibaren inşaat sektöründe kentsel modernleşme girişimlerine katkıda bulunan Mutlu İnşaat, hayata geçirdiği tüm projelerde Türkiye'nin kentsel dönüşüm vizyonuna hizmet ediyor.

 

1988 yılından itibaren özel kişi ve kuruluşlar ile kamu idarelerinin çeşitli üst ve altyapı projelerine başarıyla imza atan Mutlu İnşaat, koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket ederek aynı dönemde giderek büyüyen ve kurumsallaşan güvenilir bir firma olmayı başarmıştır.

Faaliyetlerini, ISO 9001:2000 kalite sertifikasıyla İstanbul-Bahçelievler'deki merkez binasında, 37 kişilik ekibiyle sürdüren Mutlu İnşaat, tüm projelerini kendi öz kaynaklarını kullanarak gerçekleştirmiştir.

Mutlu İnşaat; konusunda eğitimli, uzman ve deneyimli kadrosuyla, hayat verdiği yaşam alanlarında uyguladığı üstün inşaat teknik ve nitelikleriyle Türkiye'de sadece kalitesi değil, güvenilirliği de kanıtlamıştır. Yakın gelecekte bu kalite ve güveni yurt dışında yapmayı planladığı altyapı ve üst yapı projeleriyle sınır dışına taşımayı planlayan Mutlu İnşaat'ın en büyük hedefi ise, her nerede olursa olsun insanlara yaşamaktan zevk alacakları ve mutlu olacakları güvenli yaşam alanları sunmaktır. 

MİSYON

Kalitesi yüksek yaşanabilir mekanlar üreten, yüksek verimle dürüstçe çalışan, her geçen gün büyüyen, sektörde çalışan tüm firmalar tarafından güvenilen, her yönüyle şeffaf, kendine ait bir kültürü olan, gelişen teknolojiyi takip eden, başladığı işi en iyi şekilde bitiren, en iyiyi hedefleyen, yasalara karşı her türlü yükümlülüğünü yerine getiren, çevreye saygılı, her geçen gün daha fazla insana iş veren, sektörde isim yapmış bir firma olmaktır.

VİZYON

inşaat ve enerji sektöründe yurt içi ve yurt dışında önemli projelere imza atmak ve bir dünya şirketi olmaktır.

Tel: 0 0212 442 0011
Fax: 0 0212 441 1260
Email: mutlu@mutluinsaat.com.tr
Adres: Bahçelievler Mahallesi Metroport Busidence Yanyol-D100 Sokak No: 14-B Kat 9/904 İstanbul / Bahçelievler

Gül-Mutlu inşaat Projeler Haritası

Gül-Mutlu inşaat Projeleri

Gül-Mutlu inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.