|   |  Gül Proje-Toya Firması
Gül Proje-Toya

Gül Proje-Toya

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 0

Gül Proje-Toya, konut, ofis ve residence projeleri, Gül Proje-Toya hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Gül Proje-Toya ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Gül Proje-Toya Hakkında

TOYA YAPI
TOPALOĞLU
 Ailesi tarafından kurulan turizm ve inşaat alanında faaliyet gösteren Toya Grubu, Toya Yapı çatısı altında konut projelerinin geliştirilmesi faaliyetlerini yürütüyor.

Güçlü ekibi, sağlam finansal yapısı ve iyi yönetimiyle, öncelikle portföyünde bulundurduğu arsaları değerlendirme kararı alan Toya Gayrimenkul, zamanla portföyüne değişik ortaklık modelleri ile yeni arsalar ekleyerek, üzerinde geliştirdiği projelerle geniş bir müşteri kitlesine hitap ederek, inşa ettiği nitelikli konutlarla, iyi bir yaşam alanı ve kazançlı bir yatırım sunmayı hedeflemektedir.

Konut ve ticari gayrimenkul projelerini hayata geçiren Toya Gayrimenkul, estetik, çevreci, güvenli, konforlu, modern, teknolojik ve ayrıcalıklı yaşam projeleri ile gayrimenkul sektöründe farklılık yaratmaktadır. Toya Gayrimenkul, nitelikli ve tecrübeli kadrosu ile arazi alımı, konsept dizaynı, inşaat koordinasyonu, satış ve mülk yönetimi alanlarında geçmişten gelen uzmanlığını geleceğe taşıma misyonunu benimsemiştir. 

Konut sektöründe Türkiye’nin öncü şirketleri arasında yer almayı hedefleyen Toya Gayrimenkul, müşteri odaklı yaklaşımıyla, İstanbul’un önemli lokasyonlarında yaşam konforunun ön planda olduğu projeler üretmektedir.

DEĞERLERİMİZ
Etik değerleri tüm projelerinde ve iş ortakları ile olan ilişkilerinde ön planda tutan Toya, mimari kimliğin ön planda olduğu, tasarım değeri yüksek, arsa sahipleri, yatırımcılar ve potansiyel müşterileri mutlu edecek projeler hayata geçirmektedir. İnsana verilen önemi ön planda tuttuğumuz projelerimizi, müşteri memnuniyeti odaklı yüksek kalite anlayışı ile inşa ediyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Projelerimiz, 

• Müşteri memnuniyetine odaklı kalite anlayışı,
• Deprem Yönetmeliği, T.S. 500 Betonarme Yapıların Tasarım ve Yapım Kuralları, 4708 sayılı Yapı Denetim Kanunu ve ilgili tüm yönetmelik hükümlerine uygunluk, 
• TSE belgeli yüksek kaliteli yapı malzemeleri,
• Yapı Denetim firması, teknik danışmanlar veya Üniversiteler ile işbirliği, 

ilkeleri doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

 

Gül Proje

 

Biz Kimiz ?

 

Başarmak için her işe bir hayalle başlamak ve hayallerini gerçeğe dönüştürmek için çok çalışmak gerektiğini biliyoruz.

Bizler 35 yıl önce ilk temelimizi atarken hissettiğimiz heyecanı hiç kaybetmedik ve kurduğumuz hayallerin peşinde koşmaktan hiç vazgeçmedik.

Bugün Gül Proje olarak binlerce aileyi ev sahibi yapmış ve İstanbul’un silüetini değiştiren yapı projelerini gerçekleştirmiş bir kurum olmamızın altında işte bu hayal gücü ve inançlı çalışma yatıyor.

Bunca yılda on daireli apartmanlardan, yüzlerce ailenin yaşadığı sitelere ve her gün on binlerce insanın ziyaret ettiği dev alışveriş merkezlerine kadar farklı projeler inşa ettik. İşin büyüklüğü ne olursa olsun bütün projelerimizde kalite ve tasarım standartlarını hep yükselterek hayalleri, hayata dönüştürdük.

Çünkü biliyoruz ki içinde yaşadığımız mekanlar yaşam kalitemizi doğrudan etkiliyor ve hayatımızı şekillendiriyor.

Bizim için her müşteri yeni bir dost demektir. Hayatının en önemli kararlarından birini vererek Gül Proje’den ev veya iş yeri alan herkes şunu çok iyi bilir ki, çatıdaki kiremitten bahçedeki çimene kadar her metrekarede Gül Proje kalitesi ve güveni vardır.

İşte bu güveni daha da yükseltmek ve yeni dostların hayallerini gerçekleştirmek için bütün enerjimizle çalışmaya ve üretmeye devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Yarını bugünden inşa eden Gül Proje, bugün olduğu gibi yarın da söz sahibi olan ve sektöre öncülük yapan bir değer olarak sevenlerine hizmet vermeye devam edecek, bunu yaparken de yarattığı büyük istihdam ile ülke ekonomisine katkısını her zamna yaptığı gibi en üst seviyede tutacak. Tüm ulusal ve uluslararası standartları bilen ve bunlara kalem kalem uyarak projelerini gerçekleştiren Gül Proje, 35 yıldır olduğu gibi kaliteli ve daha sağlıklı yaşam alanlarını sunmak için durmaksızın yoluna devam edecek. Sektörde öncü olmanın sorumluluğunu her zaman bilecek olan Gül Proje, en iyiyi en kaliteliyle birleştirerek Gül Proje güvencesiyle sunmaya devam edecek.

Misyonumuz

Kurulduğun günden beri hep yenilikçi ve ileriye yönelik adımlar atan Gül Proje, inşaat sektöründe bir firmadan beklenen kalite, güven ve hizmet anlayışını; çevre duyarlılığı, sosyal sorumluluk ve istihdam sağlama görev bilinciyle sizlere sunmaktadır. En değerli toplumsal değerimiz olan aile kavramına, sıcak yuvalar sunan Gül Proje, aynı zamanda ihtiyaçlarınızın hepsini karşılayabileceğiniz ve bulunduğu şehre değer katan dev alışveriş merkezlerini de sizler için Gül Proje güvencesiyle inşa etmektedir. Yapılan iş ne olursa olsun altına imzamızı attığımız her proje, güven ve kalitenin simgesi olarak yükselmektedir.

 

Tel: 444 8692
Fax: 0212 665 4870
Email: info@toyayapi.com
Adres: Merkezefendi Mah. Mevlana Cad. No:140/ATOYA Plaza Cevizlibağ İstanbul / Zeytinburnu

Gül Proje-Toya Projeler Haritası

Gül Proje-Toya Projeleri

Gül Proje-Toya Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.