|   |  Gül Proje Firması
Gül Proje

Gül Proje

  • Kuruluş Tarihi : 1980

  • Proje Sayısı : 11

Gül Proje, konut, ofis ve residence projeleri, Gül Proje hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Gül Proje ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Gül Proje Hakkında

Başarmak için her işe bir hayalle başlamak ve hayallerini gerçeğe dönüştürmek için çok çalışmak gerektiğini biliyoruz.
 
Bizler 35 yıl önce ilk temelimizi atarken hissettiğimiz heyecanı hiç kaybetmedik ve kurduğumuz hayallerin peşinde koşmaktan hiç vazgeçmedik.
 
Bugün Gül Proje olarak binlerce aileyi ev sahibi yapmış ve İstanbul’un silüetini değiştiren yapı projelerini gerçekleştirmiş bir kurum olmamızın altında işte bu hayal gücü ve inançlı çalışma yatıyor.
Bunca yılda on daireli apartmanlardan, yüzlerce ailenin yaşadığı sitelere ve her gün on binlerce insanın ziyaret ettiği dev alışveriş merkezlerine kadar farklı projeler inşa ettik. İşin büyüklüğü ne olursa olsun bütün projelerimizde kalite ve tasarım standartlarını hep yükselterek hayalleri, hayata dönüştürdük.
Çünkü biliyoruz ki içinde yaşadığımız mekanlar yaşam kalitemizi doğrudan etkiliyor ve hayatımızı şekillendiriyor.
Bizim için her müşteri yeni bir dost demektir. Hayatının en önemli kararlarından birini vererek Gül Proje’den ev veya iş yeri alan herkes şunu çok iyi bilir ki, çatıdaki kiremitten bahçedeki çimene kadar her metrekarede Gül Proje kalitesi ve güveni vardır.
İşte bu güveni daha da yükseltmek ve yeni dostların hayallerini gerçekleştirmek için bütün enerjimizle çalışmaya ve üretmeye devam ediyoruz.
 
Vizyonumuz
Yarını bugünden inşa eden Gül Proje, bugün olduğu gibi yarın da söz sahibi olan ve sektöre öncülük yapan bir değer olarak sevenlerine hizmet vermeye devam edecek, bunu yaparken de yarattığı büyük istihdam ile ülke ekonomisine katkısını her zamna yaptığı gibi en üst seviyede tutacak. Tüm ulusal ve uluslararası standartları bilen ve bunlara kalem kalem uyarak projelerini gerçekleştiren Gül Proje, 35 yıldır olduğu gibi kaliteli ve daha sağlıklı yaşam alanlarını sunmak için durmaksızın yoluna devam edecek. Sektörde öncü olmanın sorumluluğunu her zaman bilecek olan Gül Proje, en iyiyi en kaliteliyle birleştirerek Gül Proje güvencesiyle sunmaya devam edecek.
 
Misyonumuz
 
Kurulduğun günden beri hep yenilikçi ve ileriye yönelik adımlar atan Gül Proje, inşaat sektöründe bir firmadan beklenen kalite, güven ve hizmet anlayışını; çevre duyarlılığı, sosyal sorumluluk ve istihdam sağlama görev bilinciyle sizlere sunmaktadır. En değerli toplumsal değerimiz olan aile kavramına, sıcak yuvalar sunan Gül Proje, aynı zamanda ihtiyaçlarınızın hepsini karşılayabileceğiniz ve bulunduğu şehre değer katan dev alışveriş merkezlerini de sizler için Gül Proje güvencesiyle inşa etmektedir. Yapılan iş ne olursa olsun altına imzamızı attığımız her proje, güven ve kalitenin simgesi olarak yükselmektedir.

Tel: 0212 515 1858
Fax: 0212 515 1868
Email: info@gulproje.com.tr
Adres: Koçman Caddesi, No:10 Güneşli İstanbul / Bağcılar

Gül Proje Projeler Haritası

Gül Proje Projeleri

Gül Proje Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.