|   |  Gül Yapı Firması
Gül Yapı

Gül Yapı

 • Kuruluş Tarihi :

 • Proje Sayısı : 6

Gül Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Gül Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Gül Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Gül Yapı Hakkında

Hakkında

Gül Grubu, 30 yılı aşkın deneyimi ile inşaat sektörünün öncü firmalarından biridir. Kurulduğu günden bu yana İstanbul’da gerçekleştirilen projelerinde kente yakışacak mimari estetiği; yıllara meydan okuyan bu şehrin yeni ve kalıcı eserlerini oluşturma bilinci ile sağlamlığı; pek çok medeniyete yaşam vermiş İstanbul’da yeni yaşamları şekillendirmek ilkesi ile detaycılığı hiç elden bırakmadan onlarca projeye hayat verilmiştir.

2005 yılında grup üyelerinden Gül İnşaat, Gültaş İnşaat ve Liv Yapı bir araya gelerek büyük ölçekli konut projeleri alanındaki çalışmalarını 'GülYapı' adı altında sürdürmeye başlamıştır. GülYapı kurulduğu günden bu yana nitelikli konut, büyük ölçekli iş merkezleri, alışveriş ve yaşam merkezleri gibi projeler geliştirmeye odaklanmıştır.

İnşaat sektöründe güvenilirliği ve hizmet kalitesi ile öncü olmak, hem bugünün hem de geleceğin kuşaklarına doğal, çevre dostu yaşam alanları oluşturmak vizyonu ile GülYapı, bugüne kadar Rose Marine, Rose Marine Residence, Avcılar Park, Güneşli Park, Skyport, Otoport, İş Batı ve Kavaklı Konakları gibi başarılı projelere imza atmıştır.

Profesyonel bir idari yapı, yüksek kalite standartları ve müşteri memnuniyeti ilkesinden asla taviz vermeme ilkesi ile kurulan ve kısa zamanda pek çok başarılı projeye hayat veren GülYapı, önümüzdeki dönemde de büyük ölçekli projelerle yine inşaat sektörüne yön veren projelere imza atmaya hazırlanmaktadır.

Biz GülYapı olarak, işimizin sadece binalar, alışveriş ve iş merkezleri yapmak olmadığının bilinci ile geçmişin mirasını, bugünün gereksinimlerini ve gelecek nesillerin bizden beklentilerini hiç unutmadan, 30 yılı aşkın süredir yepyeni yaşamlar inşa etmekteyiz.

VİZYONUMUZ

İnşaat sektöründe güvenilirliği, hizmet kalitesi ve rekabetçi konumu ile tercih edilen, değişime önem veren dünya çapında bir marka olmak. Hem bugünün hem de geleceğin kuşaklarına doğal, çevre dostu yaşam alanları oluşturmak.

MİSYONUMUZ

Yeni istihdam alanları yaratarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak. İnşaat sektöründe nitelikli rekabet oluşturmak, çalışanlarımızı mutlu etmek, müşterilerimize mutlak memnuniyet sunmak.

Başkanın Mesajı

GülYapı pek çok başarılı projelere imza atmış, İstanbul’un gelişimine hizmet etmiş, yapılara hayat vermiş bir inşaat şirketidir.

Projelerinin her biri yıllara meydan okuyan bir tecrübeyle, güçlü bir mimariyle ve yüksek teknolojiye sahip altyapılarıyla daha kaliteli yaşam alanları ve yüksek hayat standartları sunmaktadır.

GülYapı’da bizler fikirlerimizi projelendirirken yalnızca bina inşa etmediğimizi, içinde yaşanacak mekânlar yarattığımızı bilir, tüm özellikleriyle sakinlerinin yaşam biçimlerini her yönden olumlu etkileyecek yapılar oluştururuz. Şirketimizin başarısının arkasında profesyonel ekibimizin yanı sıra müşteri odaklı yaklaşımımız, yüksek teknolojimiz, sahip olduğumuz geniş inşaat malzemesi yelpazesi ve yenilikleri sıkı sıkıya takip etmemiz vardır. Sosyal yaşam alanlarına verdiğimiz değeri tüm projelerimizde gösterir ve projelerimizi çevre bilinci ile hayata geçiririz.

GülYapı’da bizler hayal gücümüzü ve yaratıcılığımızı, doğadan aldığımız ilhamla birleştirir ve bir anlatım biçimine dönüştürürüz. Her yönüyle özgün tasarımlarla projelerimizin her birine sanat eseri değeri verir, benzersiz olmalarına özen gösteririz.

Bizler huzurunuz ve mutluluğunuz için her zaman yanınızdayız.

Politikalarımız

İnsan Kaynakları Politikası

Dinamik organizasyon yapısı,

Ortak amaç,

Seçme ve yerleştirme süreçlerinde fırsat eşitliği,

Dil, din, ırk ve cinsiyet ayrımı yapmamak,

Sürekli gelişim,

Değişime açık ve şirket değerlerine uygun kişilerle çalışmak,

Çalışanlara sürekli yatırım yapmak.

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası

GülYapı A.Ş. yönetimi, tüm şirket faaliyetleri ve hizmetleri sırasında oluşabilecek tehlike ve olayların, risk değerlendirmesi ile belirlediği İş Sağlığı ve Güvenliği riskleri ile uyumlu ölçekte olmasını ve insan sağlığına ve güvenliğine yönelik gerekli tedbirleri önceden alacak şekilde düzenlemeyi, sistemin sürekli olarak gelişmesini sağlamak üzere faaliyetlerini kontrol etmeyi taahhüt eder.

Çevre Politikası

GülYapı A.Ş. yönetimi, tüm şirket faaliyetleri ve hizmetleri sırasında oluşabilecek çevresel etkilerin doğayla uyumlu ölçekte olmasını, çevreyi korumayı ve çevreye zarar vermemeyi temel prensipleri olarak kabul eder. GülYapı A.Ş. tüm faaliyetlerini, çevreye verebileceği olası zararlar açısından sistematik olarak incelemeyi, kirliliği önlemeye yönelik gerekli tedbirleri önceden alacak şekilde düzenlemeyi ve bu sistemin sürekli olarak gelişmesini sağlamak üzere faaliyetlerini kontrol etmeyi taahhüt eder.

GülYapı A.Ş. tüm faaliyetlerinde, sınırlı olan doğal kaynakların kullanımını azaltmak, çevre kirliliğine neden olabilecek tehlikeli ya da tehlikesiz tüm atıklarını yönetmek, geri dönüştürülebilir atıklarını değerlendirmek, doğal varlıkları korumak, canlı hayatını olumsuz yönde etkilememek, çevreyi kirletmemek, kirliliği önlemek ve çevresel performansı olumlu yönde geliştirmek için gerekli tedbirleri alır ve aldırır.

SOSYAL SORUMLULUK

Büyükçekmece Lisesi

Mustafa GÜL Öğrenci Yurdu

Beylikdüzü Sağlık Ocağı

Ali Osman GÜL Başakşehir İlköğretim Okulu

Başakşehir Lisesi

Başakşehir İlköğretim Okulu

Eyüp Spor Kompleksi

GÜL Cami –Gümüşhane/Şiran

Gümüşhane Şiran İlköğretim Okulu

Türkmenistan – Okul

İstanbul içindeki birçok hastane bölümlerinin restorasyonu,

GOP – Sultangazi’de asansörlü ve yürüyen merdivenli yaya üst geçidi,

Tel: 0212 876 7661
Fax: 0212 876 7853
Email: info@gul-yapi.com.tr
Adres: Yakuplu Mh. Hürriyet Bulvarı No: 1 Skyport Residence 2. Kat İstanbul / Beylikdüzü

Gül Yapı Projeler Haritası

Gül Yapı Projeleri

Gül Yapı Haberleri

 • Gül Park Yaşam'da 60 Ay 0,49 Faiz Avantajı!
  Gül Yapı

  Gül Park Yaşam'da 60 Ay 0,49 Faiz Avantajı!

  İstanbul Esenyurt'ta8, 11 ve 25 katlı 6 bloktan meydana gelen Gül Park Yaşam projesinde,564 konut ve60 adet mağaza/dükkan gibi ticari alanda bulunuyor.PROJE İLE İLGİLİ EN GÜNCEL BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ!...

 • Beylikdüzü Kavaklı Konakları Kampanya!
  Gül Yapı

  Beylikdüzü Kavaklı Konakları Kampanya!

  Kampanya kapsamında Kavaklı Konakları’ndan ev alanlar borçlarını 60 ay boyunca faizsiz ödemenin keyfini yaşayacak. KAVAKLI KONAKLARI HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ!Beylikdüzü’nde yer alan Kava...

 • Gül Park Yaşam Kampanya!
  Gül Yapı

  Gül Park Yaşam Kampanya!

  GülYapı, 2014 yılının bitmesine sayılı günler kala Gül Park Yaşam için düzenlediği yılsonu kampanyasıyla konut alıcısına avantajlı ödeme seçenekleri ile karlı bir yatırım fırsatı sunuyor. Kampanya kap...

 • Gül Yapı Dev Proje İçin Kolları Sıvadı
  Gül Yapı

  Gül Yapı Dev Proje İçin Kolları Sıvadı

  30 yıllık deneyimiyle binlerce aileyi ev sahibi yapan Gül Yapı, önümüzdeki yıl da yeni projelerine tüm hızıyla devam edecek. Kalkavan - Hasan Sever ve Gül Yapı ortaklığında Zeytinburnu'nda inşaatı baş...

 • Gül Park Yaşam Evleri'nde Fırsat!
  Gül Yapı

  Gül Park Yaşam Evleri'nde Fırsat!

  GülPark Yaşam Evleri Projesinde Neler VarGül Yapı tarafından Esenyurt'ta 2 etap halinde konumlandırılmakta olan GülPark Yaşam Evleri'nde projsinde 1. etapta 1+0, 1+1 ve 2+1; 2. etapta ise 2+1 ve 3+1 d...

 • Gül Park Yaşam'dan Uygun Ödeme Seçenekleri
  Gül Yapı

  Gül Park Yaşam'dan Uygun Ödeme Seçenekleri

  30 yıllık deneyimiyle binlerce aileyi ev sahibi yapan Gül Yapı’nın “Gül Park Yaşam” projesi Esenyurt’ta 35 bin metrekarelik bir alan üzerinde, Beylikdüzü Media Markt’ın arkasında, E5’e 150 metre mesaf...

 • Kavaklı Konakları Fiyatları
  Gül Yapı

  Kavaklı Konakları Fiyatları

  17 bloktan oluşanKavaklı Konakları’nda toplam 285 konut ve 67 mağaza yer alıyor. Ailelere özel olarak tasarlanan Kavaklı Konakları 2+1, 3+1, 4+1, 3+1 Dubleks ve 2+1 Dubleks dairelerden oluşuyor. Kavak...

 • Kavaklı Konakları'nda Erken Teslim Sevinci
  Gül Yapı

  Kavaklı Konakları'nda Erken Teslim Sevinci

  Metrekare fiyatlarının 2.288 TL’den başladığı Kavaklı Konakları’nda düzenlenen brunch ile aileler, hem kendilerine belirtilen tarihten 1.5 ay önce evlerinin anahtarını teslim almanın mutluluğunu hem d...

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.