|   |  Gülan Grup Firması
Gülan Grup

Gülan Grup

  • Kuruluş Tarihi : 1994

  • Proje Sayısı : 1

Gülan Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Gülan Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Gülan Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Gülan Grup Hakkında

HAKKIMIZDA

Gülan Otomotiv, 1991 yılında Ziya Alp Gülan tarafından İstanbul'da kurulmuştur.

1964 yılında İstanbul’da doğan Ziya Alp Gülan, İTÜ İnşaat Mühendisliği bölümünü bitirmiş ardından İstanbul Üniversitesi'nde İşletme Yüksek Lisansı ve son olarak Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Yüksek Lisansı yaparak eğitimini tamamlamıştır. Eğitim, turizm, inşaat ve gayrimenkul sektörlerinde de çeşitli yatırımları olan Ziya Alp Gülan, kuruluşundan bu yana çeşitli görevlerde bulunduğu Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği (OYDER)‘in 2014 Eylül itibari ile yöneti̇m kurulu başkanlığı görevini üstlenmiştir. Ayrıca Beşiktaş Spor Kulübü di̇van üyeliği, özel okullar derneği, mühendisler odası, tenis, eskirim ve dağcılık kulübü, Boğaziçi ve İTÜ Mezun derneklerinde de çeşitli görevler üstlenmektedir.

Anaokulu, ilk-orta ve lise seviyelerinde çağdaş eğitim programları uygulayan Üsküdar Özel Doğan Koleji ‘nin kurucu ortağıdır.

İstanbul’un önemli turizm yatırımlarından olan Radisson Blu SPA Hotel’ in sahibi olan Türkol Turizm A.Ş.’ nin kurucu ortağıdır.

Yalova ili SEFİNE Tersanesi ortaklarındandır.

GÜLAN GRUP

1994 yılından bu yana İstanbul Üsküdar ilçesinde Nissan bayii olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Son 10 yılın en fazla satan Nissan bayii olan Gülan Otomotiv müşterilerine 4.000 m2 kapalı alana sahip plazasında satış, servis, yedek parça, aksesuar, ikinci el araç alım satım ve sigorta aracılık hizmetleri sunmaktadır.

Ziya Alp Gülan' ın eğitimi ve tecrübesiyle inşaat sektöründe de bugüne kadar birçok değerli projeye imza atmıştır.

Otomotiv sektörünün önemli bir diğer ayağı olan 2. El ticaretini kurumsal bir yapı içinde yürüterek müşterilerine yüksek standartlarda hizmet vermek üzere OTONOVA markası altında Çekmeköy bölgesinde 20.000 m2 açık alan içerisinde 3.000m2 kapalı alana sahip bir tesis 2013 yılı sonunda hizmete girmiştir. Tesiste müşterilerine, Gülan garantisiyle araç alım/satım, ekspertiz, sigorta; anlaşmalı finansman kuruluşları ile hızlı ve kolay kredi, oto kuaför hizmetleri sunulmaktadır.

Telefon: 0216 422 4026
Fax: 0216 422 5111
Email: info@gulanotomotiv.com.tr
Adres: Burhaniye Mah. Yunus Emre Sok. No:8/1 Altunizade / İSTANBUL

Gülan Grup Projeler Haritası

Gülan Grup Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.