|   |  Gülertaş İnşaat Firması
Gülertaş İnşaat

Gülertaş İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Gülertaş İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Gülertaş İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Gülertaş İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Gülertaş İnşaat Hakkında

Hakkımızda

Gülertaş İnşaat

Estetik ve modern bakış açısıyla planlanmış inşaat projeleri yapmayı hedefleyen yenilikçi bakış açısına sahip bir inşaat firmasıdır. Firmamızın temel prensipleri, içerisinde yer aldığı tüm projeleri modern bir bakış açısıyla en son teknolojiyi kullanarak müşterileri için en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş yaşam alanlarına dönüştürmektir. Bu perspektif doğrultusunda satış ve satış sonrası müşteri memnuniyetini bizim için en önemli unsurlardandır.

Kalite

Amacımız müşterimize beklentilerinin üzerinde gerçek profesyonel bir iş sunmakdır. Hayalgücünün tek sınır olduğu günümüzde gerçek kalite memnuniyetin temelidir.

Güvenilirlik

Karşılıklı güven ve saygı üzerine kurulan müşteri ilişkilerimizde müşterilerimiz için yüksek değerlerimiz ve profesyonel metotlarımızla en iyiyi sunmak başlıca görevimizdir.

Yaratıcı Fikirler

Çözüm odaklı çalışmak ve müşterinin hayallerini gerçeğe dönüştürebilmenin anahtarı beyin fırtınasındadır. Ekip çalışması ve tecrübe ile hayallerinize yaratıcı dokunuşlar yapıyoruz.

Takım Çalışması

Endüstride lider olmanın ilk adımı; takımca düşünüp en altdaki bireyi dahi cesaretlendirip projeyi ortak bir elden kalkındırmakdır.Beyin fırtınası ve fikir işbirliği başarının anahtarıdır.

Değerli Misafirlerimiz;

Geldiğimiz  yüzyılda  gelişen ve  lider konumundaki  ülkeler yapım sektörünün salt bir müteahhitlik olmadığını, yaratıcı üretkenliğin ana kaynağının  mühendislik olduğunun  bilincine varmışlar. Bunun bir sonucu olarak da dünya  pazarındaki  liderlikleri  tartışılamaz  durumda  ancak bizler  yapılan tüm  tasarım  ve  mühendislik hizmetlerinde onların çözümlerine, sartnamelerine, sözleşmelerini  vs  tabi olmuş  durumdayız. Yenilik ve  gelişimden uzak,  tamamen kısır bir müteahhitlik anlayışıyla  mühendislikten yoksun hareket  etmekteyiz.

Türkiyenin yarınına hazır bir  genç  firması  olarak GÜLERTAŞ;   başkalarından bilgi  alan değil  bilgi  veren bir  Türkiye  misyonu ile  yaratıcı, yenilikçi  ve  tamamen mühendis  odaklı  bir anlayışla, inşaat sektörüne farklı bir soluk vermek üzere yola çıkıyor.

Turan GÜLER
Yönetim Kurulu Başkanı

Telefon: 0216 504 0898
Fax: 0216 504 0898
Email: info@gulertas.com
Adres: A. Y. Dudullu Mh. Sanatkarlar Cd. No:1 Ümraniye / İstanbul

Gülertaş İnşaat Projeler Haritası

Gülertaş İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.