|   |  Güleryüz Yapı Firması
Güleryüz Yapı

Güleryüz Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 10/01/2011

  • Proje Sayısı : 3

Güleryüz Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Güleryüz Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Güleryüz Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Güleryüz Yapı Hakkında

 

Mükemmelliğin yaşanılabilen farkı..

 

Sadece 7 yıl önce, bulundukları semtlerin içinde ilk bakışta fark edilen, birbirine benzemeyen, her defasında hedef kitlenin beklentilerinin üzerinde inşa edilmiş olması nedeniyle mutlu yaşanılan, sürekli değer kazanan, istenildiği anda hemen satılan farklı apartman daireleri inşa etmek üzere, çocukluk hayallerimle birlikte yola çıkmıştım..
 
İlk, orta ve yüksek öğretim yıllarımda, varlığı ile hayatıma yön vermeye başlayan farklı bakış açımı, lise ve üniversite sürecinde eğitimini almakta olduğum makine alanında değil, insan hayatının vazgeçilmez bir parçası olarak kabul ettiğim yaşam alanlarını inşa ederek, yapı sektöründe ortaya koymak istiyordum.
 
Bu hedefime ulaşabilmek için, almayı ve satmayı çok iyi öğrenebilmem gerektiğine olan inancımla, ortaokul ve lise yıllarımda maddi yönden hiçbir problemim olmamasına rağmen pazarcılık yaptığımı her zaman gururla söylerim. Yüzlerce insanın aynı ürünleri binlerce insana satmaya çalıştığı bir ortamda, benim tezgahımdaki ürünlerin hemen satılmasının nedeni, çok ucuz olması değil, çok kaliteli olması ve bu özelliğim nedeniyle müşterilerimin sürekli artmasıydı..
 
Aynı mantıkla girdiğim yapı sektöründeki ilk adımımı, yapım sürecinde müteahhidi ile anlaşarak kaba inşaat aşamasında satın aldığım bir daireyi, parkelerinden fayanslarına, boyasından iç kapılarına kadar kişisel zevkimle hazırlayıp satarak, 2007 yılında attım. İnşaat bittiğinde, müteahhide ait olan daireler 160 bin TL’den satılmaya çalışılırken, benim hazırladığım dairenin 200 bin TL bedelle ilk satılan daire olması ve satın alan kişinin değerli bir doktor olması, inşaatın müteahhidini oldukça şaşırtmıştı.
 
2007 yılından, 2011 yılına kadar geçen 4 yıl boyunca, inşa edilmekte olan ya da hazır yapılardan satın aldığım daireleri mükemmel bir duruma getirerek sattığım süreçte sahip olduğum bilgi, tecrübe, özgüven ve müşteri birikimimle, kendi yapılarımı inşa etmemin gerektiğine inanarak ilk inşaatıma başlama kararı aldım.
 
Ailemin 100 yılın üzerinde bir zamandır ve halen yaşamakta olduğu Balçova semtinin yapı sektöründeki ilk büyük adımlarımın başlangıç noktası olması, bu adımların öncesinde şirketimdeki kurumsal yapı çalışmalarının tamamlanması, benim için önemli, anlamlı ve değerliydi. Bu görüşüm doğrultusunda, Balçova Migros’un karşısında satın aldığım ilk arsamın üzerinde, yeni kurumsal yüzümüzle yükselmeye başladık.
 
2011 yılından bu güne geçen 4 yıllık sürede, İzmir’in en güzel semtlerinden biri olan Balçova’nın güzelliğine güzellik katan, tüm daireleri temel aşamasında ya da inşaat süreci tamamlanmadan satılan, tasarımı şık, işçilik ve malzeme kalitesi ilk bakışta fark edilebilen 4 adet butik apartman inşaatı gerçekleştirdik.
 
Şimdi zaman, farkımızı daha fazla insanın hayatına yansıtmak, daha fazla insanı mutlu edebilmek için daha büyük projeler gerçekleştirme zamanı. 
2015 yılına, İzmir’in yükselen yıldızı Menderes’te gerçekleştireceğimiz 3 yeni projeyle birden giriyoruz.
 
2015 yılından itibaren gerçekleştireceğimiz projelerimizin tasarımları, Folkart Towers başta olmak üzere, İzmir’in en değerli yapı projelerine sıra dışı tasarımlarıyla büyük bir değer katan Tarkan Önal tarafından gerçekleştirilecek.
 
Eski bir inşaat şirketi olmasıyla değil, eskimeyen güzellikte yapılarıyla gurur duyan bir inşaat şirketi olabilmek, hiçbir zaman değişmeyecek olan yeni hedefimiz. 
 
Bu hedefimizle mutlu edebilmekten gurur duyduğumuz müşterilerimizden biri olmak isterseniz, hayatınıza ve birikimlerinize değer katmak için bekleriz.
 
Sevgi ve saygılarımla..
Kemal Güleryüz
Kurucu, Genel Müdür.

Tel: 0232 277 7077
Fax: 
Email: kemal_guleryuz@hotmail.com
Adres: Egitim Mahallesi Dumlupınar Sokak No : 2 D : 4 İzmir / Balçova

Güleryüz Yapı Projeler Haritası

Güleryüz Yapı Projeleri

Güleryüz Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.