|   |  Gülpetek insaat Firması
Gülpetek insaat

Gülpetek insaat

  • Kuruluş Tarihi : 1987

  • Proje Sayısı : 1

Gülpetek insaat, konut, ofis ve residence projeleri, Gülpetek insaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Gülpetek insaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Gülpetek insaat Hakkında

KURUMSAL
Gülpetek insaat Proje Taahhüt ve Mimarlik Hizmetleri

Gülpetek  insaat 1987 yilinda kurulmus bir aile sirketi olup kuruldugundan bugüne ülkenin birçok yerinde gayrimenkul yatirim ve taahhütlerinde bulunmustur. Faaliyet konusu çogunlukla yap-sat yöntemi ile nezih semtlerde lüks konut üretimi olan sirketimiz ayrica özel insaat taahhütleri ve is merkezleri yapmis ve yapmaya devam etmektedir.
Hizla degisen teknoloji ve sosyo-kültürel ortamin gereklerini en yenilikçi özgün tarz ve tasarimlar ile ele alan sirketimiz, çagdas yapilarla saglikli kentsel dönüsüme katkida bulunmakta; profesyonel yönetimi, hizli organizasyon yapisi ve tecrübeli teknik kadrosuyla konusunda markalasma çabasindadir.
Her taahhüdünü ayri bir heyecan ve kalite ufkuyla ele alan Inceoglu  insaat hep daha iyinin pesinde olarak yapacaklarina odaklanmaktadir.  Bir insaat firmasi olarak tasidigi sorumluluklarin farkinda olan firmamiz ortaya konulan yapilarin islevsellik, saglamlik ve estetigi ile eser düzeyinde standarda tasimasina önem vermektedir.
Sirketimiz dürüstlük, müsteri memnuniyeti, süreklilik, yenilik  ve üstün kalite anlayisiyla tüm müsteri ve is ortaklari ile sorunsuz, güvenli ve kazançli iliskiler hedeflemektedir.
Ve sirketimiz INCEOGLU markasini tescilleyerek nitelikli konut projesi markasinin hayata geçmesi ile kurumsallasma hedefine bir adim daha yaklasmanin heyecanini yasamaktadir.    

Yön.Kur.Baskani:  Ali SAHiN                  
Mimar: Ömer SAHiN   (üye)
İç Mimar: Yunus SAHiN     (üye)      İnş. Teknikeri: Selahattin ŞAHİN (üye)

Telefon: 444 9 635 
Fax: 0216 517 8861
Email: info@gulpetekinsaat.com
Adres: Merkez : Cevizli mh. Özmen sk. No:13 Kartal/ist

Gülpetek insaat Projeler Haritası

Gülpetek insaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.