|   |  Gülsa İnşaat Firması
Gülsa İnşaat

Gülsa İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1997

  • Proje Sayısı : 1

Gülsa İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Gülsa İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Gülsa İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Gülsa İnşaat Hakkında

KURUMSAL

Gülsa İnşaat, 1997 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana, güvenilir çizgisi, uluslararası standarttaki birikimi, mühendislik ve insan odaklı anlayışı ile yurtiçi ve yurtdışında pek çok prestijli projeye imza atmıştır.

 

Gülsa,bir inşaat firması olmasının ötesinde, öncelikle mühendislik firmasıdır.

 

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma, üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Gülsa İnşaat, bugünkü konumuna deneyimli ekibi ve profesyonel organizasyon yapısı ile gelmiştir. Gülsa, projelerinde doğayla dost, çevreye hassas ve  enerji kaynaklarının kullanılmasında özenli hareket eder.

 

Taahüt projelerinin yanısıra, kentsel dönüşüm projeleri, gayrimenkul geliştirme ve hayata geçirme konusunda da çalışmalarını sürdüren Gülsa İnşaat, eğitime önem veren, ülke ekonomisine katkıda bulunan, toplumsal sorumlulukların bilincinde, insan odaklı ve yüksek standartlara ulaşmış kalite anlayışı, sürekli gelişen dinamik yapısı ile projelerini gerçekleştirmektedir.

 

VİZYONUMUZ

Uzmanlaştığı tüm konularda yurtiçinde ve yurtdışında çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet ve ürüne önem veren, çalışanların eğitim ihtiyaçlarına katkıda bulunan, yenilikçi, pozitif değişimi kabul eden ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kurum olmaktır. Geliştirdiği mühendislik çözümleri ve ülke ekonomisine katkı sağlayan ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmektir.

Tel: 0216 467 1572

Fax: 0216 467 7822

Email: info@gulsainsaat.com

Adres: 19 Mayıs Mah. Atatürk Cad. Esin Sok. Yazgan İş Merkezi No: 3 K: 6 D: 14 Kozyatağı İstanbul / Kadiköy

Gülsa İnşaat Projeler Haritası

Gülsa İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.