|   |  Gültekin inşaat Firması
Gültekin inşaat

Gültekin inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1983

  • Proje Sayısı : 3

Gültekin inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Gültekin inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Gültekin inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Gültekin inşaat Hakkında

HAKKIMIZDA

Gültekin İnşaat 1983 yılından bugüne geleneksel değer ve üretim ahlakını koruyarak, değişikliklere açık bakış açısı ile sürekli daha iyiye ulaşma azmi ve gayreti içindedir. Uzmanlaştığı inşaat alanında konut sektörünü temel alan olarak görmüş ve sadece bu alanda kaliteli sonuçları hedeflemiş, fark yaratmayı başarmış bir kuruluştur.

Gültekin İnşaat konut projelerinde insan odaklı çalışma esastır. Projelerimizin gerçekleştirildiği alanlar tüm fiziki, teknik ve sosyal şartların dikkate alındığı alanlardır. Başka bir deyişle firmamız nezih ve insan yaşamını önemseyen, şehirleşme, ulaşım ve sosyal donatı alanları önemsenerek, bu kriterlere uygun alanlarda inşa edilir. Öncelikle deprem dayanımı, çevre tanzimi, kullanılabilirliğin en üst düzey de tutulduğu projelerinde, en kaliteli malzeme kullanımı koşulsuz bir tercihdir. Tüm detaylar proje ve uygulama aşamasında uzman ekiplerce incelenerek, büyük bir titizlikle gerçekleştirilir. Konutlarımızın yapım süreleri satışa endeksli olmadan, güçlü ekonomik yapımızla belirlediğimiz sürede tamamlanır.

Sektörde kalıcı olma hedefi kuruluşumuzun değişmeyen amacıdır. Bu nedenle de projelerimizde konfor, estetik ve teknoloji beraber yürütülen ayrılmaz bölümlerdir. Bugüne kadar bu bakış açısıyla bitirilmiş birçok projemiz mevcut olup, sadece konut satışı değil sonrasında da müşteri memnuniyeti sürekli dikkate alınır, gerekli hizmet ve destek devam eder.

Gültekin İnşaat tüm projelerinde konut kalitesi ve çevresel maliyetlerine bağlı olarak müşterilerine en uygun bedellerde konutlar üretir. Tüm çalışanları ve siz değerli müşterileriyle beraber güzel ve mutlu bir geleceğe ulaşma yolunda çalışmalarını sürdürmektedir. Başarılarmız raslantı değil siz değerli müşterilerimiz ve çalışanlarımızın destekleriyle var olmaktadır.

 

TARİHÇE

Mustafa Gültekin İnşaat'ın temelleri 1983 yılında bir aile şirketi olan Gültekin İnşaat’ın kuruluşu ile atıldı. İnşaat sektöründe uzun yıllar faaliyet gösteren Mustafa Gültekin 31 yıllık iş deneyimini, mali gücünü ve teknik yetkinliklerini kullanarak sayısız projeye imza atmış, 2003 yılında sektörde yeni bir anlayış ve dinamizm yaratma hedefiyle önce bireysel firmasını kurmuş, 2007 yılında ise şirketleşmeye giderek İzmir konut sektöründe hızlıca yükselmeye başlamıştır.

Mustafa Gültekin İnşaat bugün kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağlayıcı, örnek bir girişimci ve güçlü bir yerel yatırımcı olarak dikkat çekerken inşaat sektöründe gelecek kuşaklara değer katan yaşam alanları oluşturmaya devam etmektedir.

 

MİSYON VE VİZYON

MİSYON

Misyonumuz, sektördeki dinamik ve interaktif çalışma anlayışıyla gelecek nesillere kalıcı ve sürdürülebilir yaşam alanları bırakmaktır. Bu nedenle de projelerimizde konfor, estetik ve teknoloji beraber yürütülen ayrılmaz bölümlerdir. Bugüne kadar bu bakış açısıyla bitirilmiş birçok projemiz mevcut olup, sadece konut satışı değil sonrasında da müşteri memnuniyeti sürekli dikkate alınır, gerekli hizmet ve destek devam eder.  
 

VİZYON

Vizyonumuz, tüm projelerimizde konut kalitesi ve çevresel hassasiyetleri göz önüne alarak çağımızın evrensel koşullarına uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol alırken, toplumların kalkınması ve refahına katkıda bulunan özel sektör kuruluşlarının önde gelenleri arasında yer almaktır. Bu yolda tüm çalışanları ve paydaşlarıyla ekonomik, sağlıklı ve mutlu bir geleceğe ulaşma yolunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Tel: 444 9 063
Fax: 0232 372 7754
Email: info@gultekininsaat.com
Adres: 1830/2 Sk.No:2/1 K:1 D:2  İzmir / Karşıyaka

Gültekin inşaat Projeler Haritası

Gültekin inşaat Projeleri

Gültekin inşaat Haberleri

  • Gültekin Konaklarında Fiyatlar
    Gültekin inşaat

    Gültekin Konaklarında Fiyatlar

    Gültekinler İnşaat tarafından İzmir Menemen'de hayata geçirilen Gültekin Konakları 72 dairden oluşuyor.12.400 metrekare alan üzerinde yükselen ve 3 bloktan oluşan Gültekin Konakları projesi, sosyal do...

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.