|   | 
Gültekinler inşaat

Gültekinler inşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 9

Gültekinler inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Gültekinler inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Gültekinler inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Gültekinler inşaat Hakkında

Hakkımızda

Gültekinler İnşaat benimsediği 3 temel politikadan biri olan "Kalite Politikası" ile müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde, geçerli yasal düzenlemelere ve şartnamelere uygun uluslararası düzeyde kaliteli hizmet sunarak, değişen müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için sürekli iyileştirme faaliyetlerini etkin olarak sürdürülmesi, kaliteli hizmet sunmak amacıyla kaynaklarının en etkin ve verimli şekilde kullanılması ve performansının yanı sıra, rekabet gücünü de en yüksek düzeye çıkarmayı öncelikli ilkeleri arasına almıştır.

Gültekinler İnşaat benimsediği İş sağlığı ve güvenliği politikası ile tüm iş yerlerinde yürürlükteki kanun ve mevzuata uygun olarak çalışmayı, oluşturduğu yönetim sistemi ile sağlıklı ve güvenli çalışma ortamı hazırlamayı ve yüksek moral sağlanması için gerekli kaynakları temin etmeyi taahhüt etmektedir.

Gültekinler İnşaat benimsediği 3. temel politika olan çevre politikası ile çevre boyutları ile ilgili uyulması zorunlu kabul edilmiş, ulusal-yerel kanun ve yönetmeliklere, müşteri şartnamelerine uygun çalışmayı, çevre kirliliğini önlemeyi, doğal kaynakları en verimli şekilde kullanmayı, çevre politikasını çalışanlarına, tedarikçilerine iletmeyi kendine görev kabul etmekte ve taahhüt etmektedir .

İnşaat sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken , tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor .

Vizyon Misyon

Gültekinler İnşaat, ulusal ve uluslararası alanda hep daha iyi hizmetler sunmak amacıyla, sahasına giren bütün konularda rekabet edebilecek düzeyde sağlam temeller üzerinde oturtulmuş bir büyümeyi hedef almıştır ...

Misyonumuz çevreye saygılı olmak, kalite ve sağlamlığı temin etmek müşteri memnuniyetini artırmak, mükemmelliği yakalamak, sağlık ve emniyeti her zaman ön planda tutmak güvenirliği koruyarak dinamik ve hızlı çalışma performansını azimle sürdürmek, yeniliklere açık sürekli gelişme içinde olmaktı. Ayrıca çalıştığımız firmalara çözüm ortağı olabilmek temel amacımızdır.

Vizyonumuz, çağımızın evrensel koşullarına uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol alırken toplumların kalkınması ve refahına katkıda bulunan özel sektör kuruluşlarının önde gelenleri arasında yer almak .

Kalite Politikamız

İnsan ve çevre odaklı, geniş bir vizyona sahip olma gayretindeyiz. Gültekinler İnşaat olarak bize verilen yükümlülükleri ve görevleri söz verilen zamanda tamamlamak bir prensip meselesinden öte bir vatani hizmet bilinciyle bakmaktayız. Gerek proje aşamalarında gerek iş akışı esnasında oluşabilecek problem ve aksamalara karşı işvereni dürüstlük çerçevesinde gözleri önüne sermeyi ise görev biliriz.

Üretimde teknolojik ve insan kaynaklarını en verimli bir şekilde harmanlayıp istenilen sonuca ulaşmak temel esastır.

Taahhütlerimiz
Daima yeni ve verimli yönetim yaklaşımları ile sunduğumuz hizmetin ve koyduğumuz hedeflerin bir adım ilerisine taşımak,
Görev başındaki iş ortaklarımızı da kalite politikamızın da bir ortağı haline getirmek,
Güler yüzlü müşterileri işine bağlı çalışanlarla elde edileceğini biliyoruz . Bu yüzden çalışanlarımız bizim için önemlidir. Katkılarını daha da değerlendirmek adına sürekli eğitim ve geliştirmeyle dinamik yapımızı canlı tutmaktayız
Genel bir bakış açısıyla kalite anlayışını sadece iş yerinde değil hayatın her alnına uygulamaya gayret etmek .

Tel: 0232 369 0763
Fax: 
Email: info@gultekinlerinsaat.com
Adres: Atatürk Bulvarı No:49 C Blok D:2 Lunapark Sitesi İzmir / Karşıyaka

Gültekinler inşaat Projeler Haritası

Gültekinler inşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer