|   |  Gün inşaat Firması
Gün inşaat

Gün inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1991

  • Proje Sayısı : 3

Gün inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Gün inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Gün inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Gün inşaat Hakkında

1991 yılında genel bir müteahhitlik firması olarak kurulan GÜN İNŞAAT, ilk kurulduğu yıllarda ağırlıklı olarak konut ve konvansiyonel yapı inşaatları yaparken, sonraki yıllarda Sakarya ve çevresinde sanayileşme hamlesinin artması, organize sanayi bölgelerinin kurulmaya başlamasıyla birlikte aldığı sanayi yapıları taahhütleri ile bu konuda uzmanlaşmış ve üstlendiği yüz binlerce metrekare endüstriyel tesis inşaatını başarıyla gerçekleştirmiştir. 

Kurulduğu günden bu yana sürekli olarak büyüyen ve gelişen GÜN İNŞAAT Sakarya 1. Organize sanayi bölgesinde kurduğu 5000 m2 kullanım alanlı yapısal çelik üretim tesisiyle de bölgenin çelik konstrüksiyon talebini karşılamada önemli bir rol üstlenmiştir. Bugün, bir yapının hafriyattan çatı kaplamasına her safhasını kendi makine ekipmanı ve kadrolarıyla çözebilme yeteneğine sahip olan GÜN İNŞAAT, konuttan fabrikaya, iş merkezinden depo ve hangarlara kadar bir çok yapı çeşidini anahtar teslimi olarak gerçekleştirmektedir. 

GÜN İNŞAAT Türkiye'nin her bölgesinde taahhütlerini gerçekleştirmeye devam etmekte ve geleceğe güvenle bakmaktadır.

Tel: 0264 2914261
Fax: 0264 2914265
Email: info@guninsaat.com
Adres: Sakarya 1. Organize San. Bölgesi 2. Yol No: 8 Hanlı Sakarya / Adapazarı

Gün inşaat Projeler Haritası

Gün inşaat Projeleri

Gün inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.