|   |  Güncel inşaat Firması
Güncel inşaat

Güncel inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1993

  • Proje Sayısı : 1

Güncel inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Güncel inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Güncel inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Güncel inşaat Hakkında

1993 yılında kurulmuş olup inşaat sektörüne taşeron firma olarak başlamış ileriki yıllarda yurt içinde ve yurt dışında konut sektöründe çeşitli işlerde başarılı çalışmalar gerçekleştirmiştir.
Güncel İnşaat bünyesine giren projelerde arazi temininden ,anahtar teslimine kadar işin gerektirdiği tüm aşamaları üstlenmiştir.Sektördeki gelişmelerin ışığı altında nitelikli yapılar üretmek üzere büyük yada küçük ayrımı yapmadan her projeye aynı ilgi ve önemi vermiştir.Proje sürecinde ,uygulama kriterlerini dikkate alarak,kalite ve maliyet aralığındaki optimum sonuçları almayı hedeflerken,yatırımcı veya kullanıcıların sağlam,güvenilir ve çağdaş yapılar edinmeleri için olası tüm imkanları kullanmıştır.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

İnşaat sektöründeki 10 yıllık deneyimiyle 2005 yılı Mart ayında Güncel İnşaat Dekorasyon Lojistik Hizmetleri' ni kuran Yakup Seryano, kaliteyi, konforu ve teknolojiyi bir araya getirerek ürettiği konutlarla markalaşma yolunda hızla ilerlemektedir. Önümüzdeki yıllarda da yeniliklere ayak uydurarak kaliteden ödün vermeden konut üretmeye devam etmeyi hedeflemektedir.

Hizmetlerimiz

Konut, İşyeri, Site, Villa, Alışveriş Merkezi İnşaatları

Villa, Daire, İşyeri Tadilat ve Dekorasyon İşleri

Taahhüt İşleri ve Her Türlü İnşaat İmalat İşleri

Anlaşmalı Olduğumuz Firmalardan Uygun Fiyatlı Malzeme ve Hizmet Temini

Sorunlara Çözüm Üretimi ve Danışmanlık Hizmeti

Gayrimenkul Satışı

Tel: 0212 274 3958
Fax: 0212 274 3968
Email: info@guncelinsaat.com
Adres: Gülbahar Mahallesi, Üveyik Sokak No:24 Toprak Apt D:1 İstanbul / Şişli

Güncel inşaat Projeler Haritası

Güncel inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.