|   |   | 

Günde 52 Tl’ye 150 Bin Tl Değerinde Ev

Kuveyttürk'ün KrediPazari.com’a sunduğu özel faiz oranı ile kredi kullanmak isteyenler, konut kredisi hesaplama yapıldığında günde sadece 52 TL birikimle, 150 bin TL değerinde eve sahip olabiliyor.

Günde 52 Tl’ye 150 Bin Tl Değerinde Ev

Kuveyttürk Konut Finansmanı ile ev sahibi olmak isteyenler, hayal ettikleri eve kolayca sahip olabiliyor.  Kuveyttürk, 120 aya varan vade seçenekleriyle tüketicilere cazip fırsatlar sunuyor.

Günde 52 TL’ye 150 Bin TL Değerinde Ev

Kuveyttürk, KrediPazari.com işbirliği ile ev almak isteyenlere özel avantajlar sunuyor. Bankanın KrediPazari.com’a sunduğu özel faiz oranıile kredi kullanmak isteyenler, konut kredisi hesaplama yapıldığında günde sadece 52 TL birikimle, 150 bin TL değerinde eve sahip olabiliyor. Kuveyttürk, 150 bin TL değerinde ev almak isteyenlere istenilen kredi tutarının %75’ine kadar finansman sağlayabiliyor. Bu koşullarda ev almak isteyenler, 10 yıl vadeli sabit ödemeli kredi seçeneği ile ev sahibi olabiliyor.

Bankanın sabit ödemeli kredi seçeneği dışında tüketicinin ödeme koşullarına uygun farklı alternatifleri de bulunuyor.

Azalan Ödemeli Konut Finansmanı

"İlk aylarda daha fazla taksit ödeyeyim, taksit tutarım giderek azalsın" diyen tüketiciler için bankanın, ‘Azalan Ödemeli Konut Finansman’seçeneği bulunuyor. 
‘Azalan Kar Oranlı Konut Finansmanı’ndan yararlanmak isteyenler içinse, kaçıncı yılda hangi karlılık oranının kullanılacağı baştan belirleniyor. Her yılın oranı farklı olmakla birlikte bir önceki yıla göre azalan bir seyir izleniyor. Azalan Kar Oranlı Konut Finansmanı'nda azami vade 10 yıl olup, aynı yıl içerisindeki aylık karlılık oranı değişiklik göstermiyor. (Örneğin birinci yıldaki 12 ay boyunca karlılık oranı %1 iken, ikinci yıldaki 12 ayın karlılık oranı %0.95, üçüncü yıldaki 12 ayın karlılık oranı %0.90 gibi)

Artan Taksitli Konut Finansmanı

‘Gelirimde artış olacak, bugün daha az ödeyeyim, belirlediğim oranlarda taksit miktarlarım da artsın’ diyen tüketicilere özel ‘Artan Taksitli Konut Finansmanı’nda ise ödemelere düşük tutarlı taksitlerle başlanıyor ve tüketicinin belirlediği oranlarda taksitler arttırılıp gelire göreödeme planı hazırlanabiliyor.

Ara Ödemeli Konut Finansmanı

Belli aylarda prim, ikramiye alanlar ya da hasat mevsiminde daha çok ödeme yapmak isteyen tüketiclere özel, ‘Ara Ödemeli Konut Finansmanı’nda ise taksitler, tüketicinin gelirine göre düzenlenebiliyor. Bu seçenekten yaralanmak isteyenler, belirlenen aralıklarla yüksek miktarlı ödemeler yaparak, diğer aylardaki ödemelerini daha düşük miktarlardan yapabiliyor.

Düzensiz Ödemeli Konut Finansmanı

Hangi ay ne kadar ödeme yapacağını kendi belirlemek isteyen tüketicilere  özel sunulan ‘Düzensiz Ödemeli Konut Finansmanı’ ürünü ile kişiye özel taksit planını oluşturulabiliyor. Böylece tüketici, taksit miktarlarını dilediği gibi düşürebiliyor, yükseltebiliyor ya da ara ödemeler yapabiliyor.

Gurbetten Sılaya Gayrimenkul Finansmanı

Hayatını yurt dışında devam ettiren, tatillerini, emeklilik yıllarını Türkiye'de geçirmeyi düşleyen, dünyanın en güzel şehirlerinden, sahillerinden, doğa harikası yörelerden gayrimenkul almak isteyen yabancı ülke vatandaşları ‘Gurbetten Sılaya Gayrimenkul Finansmanı’ ürününden yararlanabiliyor.
Mütekabiliyet listesinde yer alan yabancı ülke vatandaşları ile yabancı ülkede yaşayan, kazançları yabancı para üzerinden olan vatandaşların hem TL hem de yabancı para üzerinden yararlanabilecekleri Gurbetten Sılaya Gayrimenkul Finansmanı ile yerli yabancı ayırt etmeden herkes aynı şartlarda, en uygun kar oranları ile gayrimenkul sahibi olabiliyor.

Emlak Haberleri

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Konut Alırken Bunlara Dikkat Ediyor Musunuz?
  Konut Alırken Bunlara Dikkat Ediyor Musunuz?

  İnsanın hayatı boyunca yapacağı önemli işlerin ilk sırasında kendisine ait bir ev almak geliyor. Gün içerisinde maruz kalınan tüm yorgunluk, koşturmaca ve çalışma hayatımızda sarf edilen fiziksel ve zihinsel yorgunluğa karşı rahatlayabileceğimiz yaşam alanıdır evlerimiz. Peki! bu kadar dikkat edip, çabalayarak edineceğimiz evimizi satınalırken de aynı dikkati gösteriyor muyuz acaba?

 • Sea Homes Yaza Hazır
  Sea Homes Yaza Hazır

  Çeşme Paşalimanı’nda yer alan ayrıcalıklı yaşam projesi Sea Homes, benzersiz manzaralı daireleri ve yüksek standartla sunduğu yeniliklerle yazı karşılıyor.

 • Yanık Ülke Konutları Tamamlandı
  Yanık Ülke Konutları Tamamlandı

  Manisa Büyükşehir Belediyesinin tarihi Kula evlerinin satın alınması ve turizme kazandırılması çalışmaları kapsamında evleri alınan hak sahiplerinin yerleşeceği Yanık Ülke Konutları Projesi, tamamlandı.

 • İpotekli Konut Satışlarına Dikkat
  İpotekli Konut Satışlarına Dikkat

  Altın Emlak Genel Müdürü Mustafa Hakan Özelmacıklı, uygun faiz oranları ile erken yaşta konut sahibi olabilmenin kolaylaştığını belirterek, bu durumun ipotekli satışların payını gün geçtikçe artırdığını söyledi.

 • Yazlık Ev Alacakların Gözde Bölgeleri Hangileri?
  Yazlık Ev Alacakların Gözde Bölgeleri Hangileri?

  Yaz mevsiminin geç gelmesine rağmen yazlık bölgelerde hareketliliğin başladığına dikkat çeken ERA Gayrimenkul Türkiye Genel Müdürü Özhan Atalay, bu yıl en çok talep gören yazlık bölgeler arasında Antalya, Didim ve İzmir’in yer aldığını söyledi.

 • Artık Kiralar da Sigortalanıyor
  Artık Kiralar da Sigortalanıyor

  Herhangi bir sebeple kiranın ödenememesi durumunda mülk sahiplerinin haklarını koruyan kira sigortası, Türkiye’de aktif olarak kullanılmaya başlandı.

 • Sani Şener Körfez Bölgesi’nin En Güçlü 10 Lideri Arasında
  Sani Şener Körfez Bölgesi’nin En Güçlü 10 Lideri Arasında

  TAV Grubu CEO’su Sani Şener, endüstrinin prestijli yayınlarından Construction Week tarafından hazırlanan ve Körfez Bölgesi’nin en etkili 100 iş insanının açıklandığı listede yedinci sırada yer aldı. Şener, son üç yıldır listede ilk 10 arasına giren tek Türk iş insanı oldu.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer