|   |  Günel Yapı Firması
Günel Yapı

Günel Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2005

  • Proje Sayısı : 1

Günel Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Günel Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Günel Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Günel Yapı Hakkında

Kurumsal

1974 yılından itibaren dayanıklı tüketim sektöründe faaliyet gösteren firmamız, 2005 yılında inşaat sektöründe de faaliyetine başlamıştır. 

Bugüne kadar yaptığı bütün projelerinde arsaları satın alarak kendi projelerini özgünce uygulamıştır. Bölgesel analizleri titizlikle yaptıktan sonra, gereksinimleri ve ihtiyaçları belirleyip, kaliteden taviz vermeden, projelerinde en uygun tarzı oluşturmayı ilke edinmiştir. Akılcı yatırım, sürekli gelişim, yenilikleri takip edip uygulayan Günel Yapı’nın kurumsal ruhunda, güven tesis etme ve ahlaki değerlere önem verme yer almaktadır. İsminin geçtiği her yerde bu iki unsurun öncelikle anımsanmasından onur duyar. 

Kocaeli’mizin yaşadığı kentsel dönüşüm ve değişim sürecinde etkin rol almak isteyen firmamız, son dönemki projelerinde bu yöne ağırlık vermektedir. Kentsel dönüşümde çözüm ortağı olmak ve çarpık yapılaşmanın önüne geçerek, kentimize yeni vizyon kazandırmak için sürekli araştırma ve gelişim içindedir. Bundan dolayı gücünü öğrenmeden alır, durmaksızın ilerlemek için meraklı olmanın ve ilham almanın önemine inanır. Günel Yapı’nın varlık sebebi; kar gütmek kadar, topluma faydalı ve yararlı bir kurum olmayı düşünmektedir. Bu nedenle sloganımız "Kazanırken Kazandırır" ifadesi bizim en önemli değerimizdir.

Telefon: 0262 333 0100
Fax: 0262 333 0100
Email: gunel@gunelyapi.com
Adres: Ömerağa mah. Cumhuriyet cad. No: 138 Kat:2 D:5 İzmit KOCAELİ

Günel Yapı Projeler Haritası

Günel Yapı Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.