|   |  Günep Yapı Firması
Günep Yapı

Günep Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2002

  • Proje Sayısı : 2

Günep Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Günep Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Günep Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Günep Yapı Hakkında

Kurumsal

Günep Yapı İnşaat şirketimiz, Günep Grup çatısı altında bulunan şirketlerimizden olup, grubumuzun inşaat sektöründeki faaliyetlerini sürdürmek üzere kurulmuştur.

Günep Yapı 2002 yılında kuruluşu yapılarak inşaat sektöründeki yerini almıştır. Bu projelerden kısaca bahsetmek gerekirse ilk iş merkezi projemiz olan Günep Plaza 2008 yılında hizmete girmiştir. Ardından Günep Panorama İş Merkezi 2012 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Ayrıca, 2013 yılı başlarında projesini başlatmış olduğumuz Günep Kuruköprü İş Merkezi 2015 yılında tamamlanarak teslim edilmiştir. Yine Günep Yapı olarak Adana’mıza kazandırdığımız  ve önemli gördüğümüz iş merkezi projelerimizden Günep Ziyapaşa İş Merkezi 2016 yılı ortalarında hizmete girmiştir.

Günep Yapı olarak kuruluşumuzdan bugüne kadar geçen sürede gerçekleştirmiş olduğumuz ve devam eden projelerimizin dışında gerçekleştirmek üzere projelerini hazırlamış olduğumuz konut ve iş yeri proje çalışmaları da Adana’nın bazı bölgelerinde imarla ilgili yaşanan sorunların ortadan kalkmasıyla birlikte başlatılacaktır.

Daha sonraki yıllardan bugüne kadar geçen zamanda da Adana’nın bir çok bölgesinde iş yeri  projeleri, konut projeleri, siteler ve iş merkezi projelerini gerçekleştirmek suretiyle, sektördeki faaliyetlerini sürdürmeye devam etmiştir. Gelişen teknolojiyle birlikte gücüne güç katan Günep Yapı her geçen gün büyümeye devam ediyor. Alanında uzman, daima genç ve yenilikçi düşünen firmamız bu sektörün önde gelen isimleri arasında olmayı başarmıştır.

 

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda; birlikte yol kat ettiğimiz iş ortaklarımız ve çalışanlarımızla birlikte sürdürülebilir bir büyüme kaydederek bulunduğumuz bölgeye ve ülkemize ekonomik değer katmak ve istihdama katkıda bulunmak. Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak, müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir.

 

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde lider konumu odaklı çalışmak, örnek teşkil edecek farklılıklar yaratarak çıtayı sürekli yüksek tutmak ve bu doğrultuda istikrarlı bir yol izlemek. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

Telefon: 0322 324 4343
Fax: 0322 459 7032
Email: gunepyapi@gunepyapi.com.tr
Adres: Özgür Mah.Girne Bulvarı. No:155/C Yüreğir – ADANA

Günep Yapı Projeler Haritası

Günep Yapı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.