|   |  Güneri İnşaat Firması
Güneri İnşaat

Güneri İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Güneri İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Güneri İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Güneri İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Güneri İnşaat Hakkında

HAKKIMIZDA
 
İnşaat sektörüne ilk adımını 1968 yılında konut ve iş merkezi projeleriyle atan Güneri İnşaat, profesyonel kadrosu ve başarılı proje yönetimiyle ileri teknolojileri kullanarak, doğa – insan – mekân ilişkisini ön plana çıkaran özgün mekânlar üretmektedir. 
 
İstanbul’un Anadolu Yakası boğaz hattında lüks konut ve villa projeleri gerçekleştiren Güneri İnşaat, inşaat kalitesi kadar, satış ve teslim sonrası hizmetlerin eksiksiz yerine getirilmesiyle de öne çıkmıştır. 
 
Kentsel dönüşüm alanında kent dokusunu koruyarak, yerinde dönüşümü amaçlayan Güneri İnşaat, doğa ile iç içe ve birçok ihtiyaca yönelik yaşam alanları oluşturmaktır. 
 
Güneri İnşaat, profesyonel çalışanları ve oluşturduğu kurumsal kimliğiyle "yaşam sanatı" olarak yorumladığı konut sektörüne odaklı faaliyetlerini önümüzdeki dönemde artırarak devam ettirecektir. Bu çerçevede, A+ grubuna yönelik lüks villa/villa siteleri yapımı devam ederken, şehir merkezinde de mükemmel tasarlanmış kentsel dönüşüm projeleriyle ve geliştirilmiş yönetim planlarıyla 'yaşayan siteler' üretilecektir.
 
Misyon & Vizyon

VİZYON
 
Mimari kimliği olan, farklı konseptlerdeki büyük kentsel dönüşüm projelerini hayata geçirmek; üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası süreçlerde müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalıcı dostluğa dönüştürerek, samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmak. Daima girişimci, yenilikçi ve gelişime açık kimliğiyle kendisini yenileyerek üretim kalitesini yükseltmek. 
 
Uzmanlaştığımız her alanda ülkemizde en iyi olmakla kalmayıp uluslararası alanda da sunduğumuz her hizmetin bilimselliği ve kalitesi ile ilklerin içinde ilkeli yer alan, lider olmanın yanı sıra her zaman lider kalmayı başarabilen bir kuruluş olmak. 
 
MİSYON
 
Uzmanlaştığımız tüm konularda çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet ve ürüne önem veren, çalışanların eğitim ihtiyaçlarına katkıda bulunan, yenilikçi, pozitif değişimi kabul eden ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kurum olmak.

Tel: 0216 308 9190
Fax: 0216 308 9915
Email: guneri@guneri.com
Adres: Göksu Mah. Sadri Alışık Cad. No:47/A PK: 34815 Anadoluhisarı İstanbul / Üsküdar

Güneri İnşaat Projeler Haritası

Güneri İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.