|   |  Güney İnşaat Firması
Güney İnşaat

Güney İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1996

  • Proje Sayısı : 1

Güney İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Güney İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Güney İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Güney İnşaat Hakkında

Hakkımızda

Güney İnşaat, kurulduğu 1996 yılından beri kendi sektöründe önemli işlere imza atarken, yapılarımızı değişen şartlara uygun, insan odaklı projelerle imar etmektedir. Kentsel modernleşme ilkesiyle hareket eden ve inşa ettiği binalarla da bunu gösteren Güney İnşaat alanında eğitimli, uzman ve deneyimli kadrosuyla tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir.

Vizyon

Daima daha iyisini nasıl yapabiliriz düşüncesiyle, müşteri memnuniyeti için çalışan Güney inşaat.kurulduğu ilk günden beri vizyon olarak müşteri memnuniyeti hedef almıştır.

Misyon

İnşa ettiğimiz her yapıda kendimizi sürekli geliştirerek ilerlemek. Kendi sektörümüzde öncü firmalardan biri olmak. Önemli, güvenilir, kaliteli projelere imza atarak memnuniyetin adı olmak.

Kalite Politikası

Globalleşen dünyada kaliteyi sunmak bizim için kaçınılmaz bir hizmet anlayışıdır. Ancak bunu yaparken kaliteyi bir bütün olarak değerlendirmek gerekir. Güney İnşaat olarak bunu bilerek hareket eder, özgün projelere imza atarken öncelikli olarak o projeyle hitap ettiğimiz kesimin beklentilerini dikkate alırız.

Ar-Ge çalışmalarımız, personel eğitimimiz ve teknoloji takibimizle Güney İnşaat olarak kaliteyi, çalışan eğitiminden projede kullanılan malzemeye kadar maksimum oranda hizmetlerimize entegre etmekteyiz. Bizler ayrıca güven kavramını da kaçınılmaz bir değer olarak kalite politikalarımız arasında görmekteyiz. Maksimum güven sağlamak, bize duyulan güvenin korumak adına hem proje satış ve bilgilendirme sürecinde hem de satış sonrası destek konusunda müşterilerimize kaliteli hizmet sağlamak için dikkatli ve yenilikçi şekilde çalışmaktayız.

Konforu, kaliteyi ve güveni sağlarken beklentileri göz ardı etmeden çalışırız. İşte bu yüzden kalite bizim için bir hizmetler bütünüdür ve yeni yaşam alanı sunduğumuz herkese ulaştırılması gereken bir değerdir.

Çevre Politikası

Bizler geleceğe olan sorumluluğumuzun farkındayız. Bu yüzden geleceğin güvencesi olacak yatırımları kaliteli şekilde ortaya koyarken her zaman çevre duyarlılığı merkezli hareket etmekteyiz. Kullandığımız malzeme tercihinden metotlarımıza kadar her türlü detayda ulusal ve uluslararası normlara uymakta, hukuki kurallara ek olarak vicdani ve ahlaki normları da uyulması gereken kurallar olarak uygulamaktayız.

Sadece kalite için değil, çevre duyarlılığı için de teknoloji takibini yapan bizler; geri dönüşüm, dış cephe yalıtımı, arıtım, çevre kirliliği gibi her detayda yeni ve çevreci sistemleri projelerimize dahil etmekteyiz. Bu anlamda örnek bir firma olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşayan Güney İnşaat olarak iş ortaklarımızda da aynı prensipleri aramaktayız.

Telefon: 0212 426 7700
Fax: 0212 426 7707
Email: info@guneyinsaat.com
Adres: Cumhuriyet Mh. Dr. Sadık Ahmet Cd. No:8/3 Küçükçekmece/İSTANBUL

Güney İnşaat Projeler Haritası

Güney İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.