|   |  Günkon inşaat Firması
Günkon inşaat

Günkon inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1987

  • Proje Sayısı : 2

Günkon inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Günkon inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Günkon inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Günkon inşaat Hakkında

GÜNKON İnşaat San.ve Tic. A.Ş. 1987’den beri çoğunlukla İZMİR ve çevresinde faaliyet gösteren bir şirkettir. Kuruluşundan bugüne kadar geçen sürede şirketimiz, genellikle yabancı sermayeli özel şirketlerin ve büyük yerli üreticilerin fabrikaları ile konut, okul, otel vb. yapıların inşaatlarını gerçekleştirmiştir.
GÜNKON İnşaat bugüne kadar yaptığı çalışmalarda her zaman kaliteli inşaat üretmeyi, işi zamanında teslim etmeyi, uygun fiyatı hedeflemiş; mühendislik bilgisini öne çıkararak hizmet vermiştir.

Bugüne kadar iş yaptığımız ana müşterilerimiz:

RJR ( Camel Sigara Fabrikası)
Philsa
BAT ( British American Tobacco)
Dr. Oetker
Vestel
Delphi
Tesco Kipa
PMSA
Safe Space
Hugo Boss
Mopisan
Sarper
Mopsan
Tekfen olmuştur.

Şirketimizin ana prensipleri:

Müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve taşeronlarımıza karşı açık ve dürüst davranmak,
Çağdaş tekniğe uygun, mühendislik bilgisi ve emeği ile projeleri gerçekleştirmek,
Kısa sürede bitirilmesi gereken, kaliteli yapıları optimal fiyatlar ile müşteri talebi ve memnuniyetini ilke edinerek, istenildiğinde projelendirme safhasında da katkı koyarak tamamlayıp teslim etmek,
İnsan kaynağımızı güçlendirerek, yönetimde söz sahibi olmalarını sağlamaktır.

Vizyonumuz;

Bugüne kadar getirdiğimiz ahlaklı ve profesyonel iş anlayışını, müşteri memnuniyetini ve ticari itibarımızı, gelecek nesillere büyüterek aktarmak;
Her zaman daha fazla istihdam yaratarak ülkemize;
Hayır işleri yaparak insanlığa;
Büyük projelere imza atarak Türk mühendisliğine;
ve yaşam kalitesine saygı duyarak müşterilerimize ve çalışanlarımıza yarar sağlamak ve artı değer katmaktır.
Misyonumuz

GÜNKON İnşaat bugüne kadar yaptığı çalışmalarda her zaman kaliteli inşaat üretmeyi, işi zamanında teslim etmeyi, uygun fiyatı hedeflemiş; mühendislik bilgisini öne çıkararak hizmet vermiştir. Müşterisine, malzeme tedarikçilerine, çalışanlarına, taşeronlarına ve iş ilişkisi içerisinde olduğu her kişi ve kuruma karşı açık, net ve güvenilir olmuştur ve öyle olmaya da devam edecektir.

GÜNKON İnşaat olarak değerli müşterilerimize bundan sonra da aynı hizmeti vereceğiz. Branşımızda önceki yıllarda olduğu gibi vergi verenler listesinde en üst sıralarda olmayı hedefleyeceğiz. Kazancımızın bir kısmını öğrencilere burs, okul, yaşlılar evi gibi sosyal hizmetlere yönlendirerek topluma olan borcumuzu azaltacağız.

Şirketimizin ana faaliyet alanını genişleterek ülkemize döviz kazandıran ve vatandaşımıza istihdam yaratan bir şirket olacağız. İstihdam politikamız sürekli gündemde olacak biçimde, kazancımızı inşaat işlerine ve uygun bulup gireceğimiz sanayi dallarına aktararak yolumuza devam edeceğiz.

Şirketimiz, yetenekli profesyonel kişiler ve ikinci kuşak aile fertleriyle daha da kurumsallaşarak yoluna devam edecek; uluslararası kalite belgelerine ulaşacak, ekipman parkını, banka kredi olanaklarını ve özkaynaklarını artırarak daha da büyük projelere imza atacaktır.

Tel: 0232 459 1030
Fax: 0232 459 2696
Email: info@gunkon.com
Adres: 1201/1 Sokak No:4 P.19 Temsil Plaza Yenişehir İzmir / Kemalpaşa

Günkon inşaat Projeler Haritası

Günkon inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.