|   |  Güral İnşaat Firması
Güral İnşaat

Güral İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1948

  • Proje Sayısı : 4

Güral İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Güral İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Güral İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Güral İnşaat Hakkında

Kişinin kendini en güvende ve en huzurlu hissettiği yer hiç şüphesiz evidir. İnşa edeceğimiz her binanın arsa seçiminden, müşterilerimize bu güven ve huzurun anahtarını teslim edeceğimiz ana kadar olan bu süreçte hep aynı cümle ile başlıyoruz çalışmamıza: “Benim evim olsaydı…”

60 yılı aşkın tecrübemizi, sektöre karşı olan heyecanımızla birleştirdik ve 2007 senesinde inşaat grubumuzu da şirketimizin bünyesine dahil ettik. En önemli prensibimiz olan kalite ilkemiz, başarımızın mihenk taşını oluşturdu.

Her zaman daha iyisi için çalışarak, gelişen teknolojiyi, değişen dünyanın modern ve dinamik yapısını takip ederek, her biri alanında uzman kadromuzla birlikte yolumuza hızla devam ediyoruz. Tecrübemizin ve inancımızın ışığıyla aydınlanan projelerimizi sizlere sunmanın gururunu yaşıyoruz.

1948 yılında Ali Güral tarafından başlayan ağaç sektöründeki faaliyetlerimiz, 1960 yılında diğer aile fertlerinin de orman ürünleri sektörüne katılımı ile daha da büyüyerek  günümüze kadar gelmiştir.


1994 yılında Nuri Güral, parke sektöründe de çalışmalara başlamış, yenilikleri yakından takip ederek firmamızın bugünkü lider konuma gelmesini sağlamıştır. Yurt içi ve yurt dışı bağlantıları sayesinde uluslararası bir saygınlık ve konum kazandırmıştır.

2007 yılında ise inşaat şirketimiz grubuma dahil olmuştur. Sanayi, ticari ve konut projeleri ile kısa sürede sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır. Firmamız proje çalışmalarının yanı sıra konsept geliştirme ve proje yönetimi hizmetlerinde de titiz ve başarılı çalışmalara imzasını atmaktadır.
Misyon
Temelini attığımız her projede kaliteden asla ödün vermeksizin, güvenilir ve konforlu yaşam
alanları inşa ediyoruz. Müşterilerimizin memnuniyet ve gülen yüzlerinden aldığımız güç ile 
yolumuza devam ediyoruz. Çünkü biz her zaman daha iyisini hayal ediyoruz.

Vizyon 
İnsan odaklı ve doğaya saygılı, sahip olduğu değerleri koruyan, koruduğu değerlere sahip 
çıkan firmamız sektörün önde gelen markası olarak yolunda emin adımlarla yürürken, kaliteli 
ve kusursuz hizmet politikamız ile çalışmalarımızın altına imzamızı gururla atıyoruz. 

Kaliteli Hizmet
Güvenirlilik 
Mükemmelliyetçilik
Yaratıcılık
Öncü Olma

Tel: 0216 463 0000
Fax: 0216 302 6611
Email: info@gural-insaat.com.tr
Adres: Bağdat Cd. Güral İş Mrk. No:515 İstanbul / Maltepe

Güral İnşaat Projeler Haritası

Güral İnşaat Projeleri

Güral İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.