|   |  Gürbüz inşaat Firması
Gürbüz inşaat

Gürbüz inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1987

  • Proje Sayısı : 1

Gürbüz inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Gürbüz inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Gürbüz inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Gürbüz inşaat Hakkında

1987 yılında, İnşaat Yüksek Mühendisi (İTÜ) Haydar Gürbüz tarafından kurulan Gürbüz İnşaat Taahhüt San. ve Tic. A.Ş., üstlendiği projeleri yüksek kalite ve verimle gerçekleştirme konusunda uzmanlaşmış, tam donanımlı bir genel müteahhitlik firmasıdır.

Gürbüz İnşaat, kuruluşundan bugüne kadar, deneyimli ve eğitimli çalışanlarının yardımı ile, kamu ve özel sektör kuruluşlarından oluşan geniş bir müşteri kitlesine hizmet vermiş, kapasitesini ve uzmanlık alanlarını her geçen gün artırmıştır.

Gürbüz İnşaat'ın uzmanlaştığı alanlar; hastane ve sağlık tesisleri, eğitim yapıları, sanayi siteleri, kültür merkezleri, spor tesisleri ve şehirsel altyapı işleridir. Uzman teknik ve idari kadrosu, geniş makine parkı ve uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ile üzerine aldığı her taahhüdü üstün kalitede, bütçe limitleri içinde ve zamanında bitiren Gürbüz İnşaat, müşterilerinin haklı güvenini kazanmaktan gurur duymaktadır. 

Kalite, iş güvenliği ve çevre konularında hiçbir şekilde taviz vermeyen Gürbüz İnşaat, ISO:9001:2008, ISO:18001:2008 ve ISO:14001:2004 sertifikalarına sahiptir. Geniş iş tecrübesi, uzman idari ve teknik kadroları, deneyimli alt yüklenicileri, güçlü makine parkı ve özverili çalışanlarının verdiği güç ile firmamız, projelerinizi gerçeğe dönüştürmek yolunda hizmetinizdedir.

Tel: 0212 273 0394
Fax: 0212 275 0408
Email: gurbuz@gurbuz-as.com
Adres: Ortaklar Caddesi, 25/2 Mecidiyeköy İstanbul / Şişli

Gürbüz inşaat Projeler Haritası

Gürbüz inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.