|   |  Gürdemir İnşaat Firması
Gürdemir İnşaat

Gürdemir İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1980

  • Proje Sayısı : 1

Gürdemir İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Gürdemir İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Gürdemir İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Gürdemir İnşaat Hakkında

Hakkımızda

Biz Kimiz?

İnşaat, özgün ve prestijli konut sahibi olmak isteyen herkes için yola çıkan Gürdemir İnşaat 1980 yılında Mehmet Faruk GÜRSEL tarafından kuruldu. Gürdemir İnşaat olarak öncelikle evinde kendini huzurlu, mutlu ve güvende hisseden insanlar görmeyi hedefleyerek bunu misyon haline getirdik.

İzmir genelinde hizmet sunan ekibimiz proje üretimi ve yatırım konusunda uzman ve çağdaş bir model izleyerek sizlere hizmet etmektedir. Gürdemir İnşaat olarak merkezi konumu olan modern ofisimizde uzman personel ekibimizle birlikte standart ve geliştirici çalışma sistemimizle birlikte yüzlerce dairenin üretimi ve satışına imza attık.

Modern İnşaatın Diğer Adı

Gürdemir İnşaat olarak biz, modern anlayışı ile insanların hayati kararlar almalarına yardımcı olarak bilgi ve deneyimlerimizle doğruluk ve dürüstlük ilkesiyle sizlere hizmet vermeyi ilk hedefimize koyduk. Profesyonel ekibimizle birlikte yıllar boyunca emek vererek oluşturduğunuz birikimlerinizi değerlendirmek için gayrımenkul yatırımlarınızı doğru yönetmeniz için ciddi bir sorumluluk esasıyla çalışıyoruz.

İnşaat sektöründe 30 yıllık geçmişe sahip olan Gürdemir İnşaat olarak uzman, profesyonel hizmet anlayışını birleştirdiğimiz kurumsal yapımızla birlikte uzun yıllar boyunca evinizi yuva sıcaklığına kavuşturmaya devam edeceğiz.

Telefon: 0232 337 0809
Gsm: 0532 545 9330
Gsm: 0532 417 0617
Satış Ofisi: 0232 999 6166
Email: info@gurdemirinsaat.com
Adres: Atakent, Caher Dudayev Blv, 113/A Karşıyaka / İzmir - Türkiye

Gürdemir İnşaat Projeler Haritası

Gürdemir İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.