|   |  Gürsoy Grup Firması
Gürsoy Grup

Gürsoy Grup

  • Kuruluş Tarihi : 1988

  • Proje Sayısı : 1

Gürsoy Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Gürsoy Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Gürsoy Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Gürsoy Grup Hakkında

GÜRSOY GRUP

 

Temelleri 1988 yılında atılan ve kurumsal yapısını 1998 yılında kuran Gürsoy Grup, inşaat, metal, doğal taş, tarım-gıda sektörlerinde faaliyet göstermektedir. 

Gürsoy Grup tüm faaliyetlerinin odağına "insanı" almakta, toplumun yaşam kalitesinin yükseltilmesi için profesyonel çözümler üretmektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefini, teknoloji kullanımını ve yenilikçiliği benimsemiş bine yakın çalışanı ile Gürsoy Grup, kentli insanın çevre, yürüme ve alışveriş konforunun artırılması, sağlıklı beslenmenin yaygınlaştırılması, altyapı hizmetlerinin kalitesinin yükseltilmesi, kültürel ve tarihi mirasın gelecek nesillere en iyi koşullarda aktarılması hedefleriyle topluma faydalı olmak için çalışmaktadır.

 

VİZYONUMUZ ve MİSYONUMUZ

 

Yurt içi ve yurt dışındaki tüm faaliyet alanlarında sürekli gelişme ve büyümeyi sağlayarak, ulaşılan öncü konumunu koruyup, proje ve hizmet anlayışıyla "bugünü değil yarını şekillendirenler" arasında lider olmak.

 

Faaliyet alanlarındaki uzmanlığını iş süreçleri deneyimi ile birleştiren Gürsoy Grup'un misyonu, özgün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına birebir cevap veren çözümler geliştirmektir.

 

Kalite, Çevre ve İş Sağlığı Politikası

 

Müşteri odaklı, çevreye, yasal mevzuat ve kanunlara, işçi sağlığı ve iş güvenliğine duyarlı, topluma zararlı çevre etkilerini kaynağında en aza indirgeyerek, çevre kirliliğini önlemek için tedbirler almak, sürekli gelişmeye açık, kaliteli hizmet vermektir.

Tel: 0216 557 7470
Fax: 0216 557 7460
Email: info@gursoygrup.com.tr
Adres: Çengelköy Mah. Kalantör Sokak. No:7 İstanbul / Üsküdar

Gürsoy Grup Projeler Haritası

Gürsoy Grup Projeleri

Gürsoy Grup Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.